Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Az olyan autós aki szokott...

Az olyan autós aki szokott utánamenni másiknak, hogy megmondja a magáét mennyi időt szokott szánni a követésre esetleg üldözésre, ha menekülnek tőle?

Figyelt kérdés
Budapesti viszonylatban pl. mert úgy gondolta akadályozom, miközben a sebességet betartottam.
2020. ápr. 23. 06:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
125 másodperc.
2020. ápr. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Elég limitáltak az ilyen irányú tapasztalataim, mivel én az ilyen barom elől nem menekülők, hanem hagyom, hogy kerüljön minél távolabb tőlem. Mindenesetre azok az igen ritka szituk (talán 3-4 ilyen lehetett 15 év alatt), amikor mégis leállnak nekem magyarázni, 1-2 percen belül véget is érnek.
2020. ápr. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Ne foglalkozz vele!


Nálam már volt olyan, hogy megtapsoltam egy mögöttem autózó nőt, mert állandóan mutogatott, miközben követett.


Egy másik a zsúfolt főútra akart kikergetni, mert ő sietett.

Belefeküdt a dudába, majd mellém hajtott és szemmel vert. Ez a kedvencem!

:-)


Egyszer jött utánam egy hátrányos helyzetű, meg akarta magyarázni, hogy neki van elsőbbsége, ha kihajt elém a földútról, miközben én a kanyarodó aszfaltos úton haladtam tovább.


Nyugodt lehetsz, nem fog bántani, ezek csak kürtölni tudnak!

Ne engedj az ilyennek, ne száguldozz!

2020. ápr. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Egyszer volt olyan, hogy valaki nehezményezte a sávváltásomat (utólag visszagondolva sem érzem tolakodásnak, ahogy eléje beváltottam). Nyomni kezdte mögöttem folyamatosan a dudát, majd kb. 10 sec múlva a belső sávba tudott jönni, akkor mellém jött és folyamatosan nyomta mellettem is a dudát és engem nézett. Így mentünk át egy hosszú hídon, majd elunta, hogy én még csak feléje sem nézek, és beállt elém. Akkor lassítottam, hogy más is beálljon közénk, így már megszűnt a kontaktus közöttünk, és akkor már nem foglalkozott velem.

Amikor mellettem ment és dudált, akkor hirtelen eszembe jutott, hogy most kéne rántani egyet balra a kormányon, max. a 20 éves autóm karcolódik egy kicsit. Aztán győzött a jobbik eszem és kivártam, amíg elunja. Türelem rózsát termett. :-)))

2020. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%
Közben belegondoltam, hogy párszor nálam is elgurult azért a gyógyszer és fontosnak éreztem legalább jól nyakon dudálni valakit a baromságàért. Mondjuk utólag belegondolva ennek a világon semmi értelme, persze. Mindenesetre e ritka alkalmakkor 1-2 perc múlva már lenyugszom, főleg, ha az illető eltakarodottl valamerre. Tehát a 125 másodperces tipp elég jó, oda-vissza kozelitoleg ekkora értéket tapasztaltam :)
2020. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Még kezdő koromban én is leműveltem pár hülyeséget az utakon leginkább bénáztam. Igazából akkor többnyire dudáltak hogy vegyem észre magam és ennyi. Volt olyan hogy szerencsétlenkedtem egy kereszteződésnél, ami nem az én hibám volt hanem rossz volt a kuplungom hol fogott hol nem és egyszerűen nem tudtam elindulni mert úgy érzékelte mint ha üresben lenne és a mögöttem lévő autós azt hitte én vagyok a hülye hogy nem merek elindulni. Aztán akkor nem sokkal később ugye nyíl egyenes úton mentünk jött nyilván mögöttem. Ugye megálltam egy parkolóba ahol dolgom volt és az autós csak azért jött be utánam hogy megmagyarázza hogy ha látom hogy egy autó több száz méterre van akkor nyugodtan induljak el. Én meg elmagyaráztam neki hogy a kuplungnak mondja el ugyan ezt mert az ő hibája miatt nem tudtam elindulni. Akkor pislogott kettőt és elment.


De volt már olyan amikor én előttem bénázott valaki belső sávban ment 40-el 60 helyett. A külső sávban is gyorsabban haladtak mint mi a belsőben és ugye amikor jeleztem hogy sávot váltok akkor ő azt nyilván látta a visszapillantóba és elém vágott mindig. Aztán berágtam és elkezdtem követni hogy elmagyarázzam neki a dolgokat, de 3 perc után meguntam, meg rohadtul láttam hogy az ő útja másfelé tartana mivel terelő sávban volt már és fel volt táblázva hogy az az út merre vezet, így elengedtem a dolgot, nekem ennyit nem ért volna meg.

2020. ápr. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%

Jajj, nekem volt erről egy kellemetlen élményem friss jogsisként.

Az történt, hogy nagyjából 90-es táblánál 105-el haladtam, mikor egy fehér Skoda mögöttem villogóval próbált megállásra kényszeríteni. Viszont az egyik haveromnak ugyanilyen fehér Skodája volt és emlékszem, hogy mesélte nekem valaki, hogy vett bele rendőrségi fénycsóvát. Ott röhögtünk rajta, hogy nem normális illetve minek az neki. Még viccelődtünk is vele, hogy biztos megszivat minket.

Ebből kifolyólag pedig nem álltam meg mert azt hittem, hogy a haverom szórakozik velem. Még a gázpedált is jól tövig tapostam egyszer. Nagyjából 5 perc üldözés után esett le, hogy az k**vára nem a haverom kocsija, mivel a rendszám nem egyezik meg.. Fakabátok voltak civilbe.

Hát mit ne mondjak.. Fizettem rendesen :DD

2020. ápr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mese!
2020. ápr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
8-as. Az úton a biztonság a legfontosabb, a bénázást, tökörészést nem büntetheted mások testi épségét veszélyeztető módon, ez alap kell, hogy legyen az utakon. Ha ez nem megy: Maradj otthon
2020. ápr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Napi poén adag megvolt, Mad Max in hungary.
2020. ápr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!