Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tennél feljelentést ha valaki...

Tennél feljelentést ha valaki büntetőfékezne előtted?

Figyelt kérdés
Ha valaki büntetőfékezne előttetek, vagy máshogyan okozna majdnem balesetet, ti tennétek feljelentést a fedélzeti kamera felvételével?

2020. jún. 1. 16:20
A kérdező szavazást indított:
Mindenképpen, ne szórakozzon mások életével
Igen, a szabály az szabály
Nem, nem lennék tégla
63 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
42%

Két lehetőség van.

1) Elásom a családját élve és végig kell néznie.

2) feljelentem és fél milliót adok az ügyvédnek, hogy legsúlyosabb büntetést kapja és emellett több hírportál is megkapja a videót és a családjának is elküldöm és a gyerekei az iskolában vissza fogják hallani, mekkora tetű gazember az apjuk és ezért nem fog velük barátkozni senki.

2020. jún. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
92%

Persze. Közúti veszélyeztetés, bűncselekmény. Járt már érte 5 év is.

[link]

2020. jún. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
15%
Nem, van amikor jogos a büntetőfékezés. És is alkalmazom. Tagja vagyok a büntetőfékezők szakszervezetének.
2020. jún. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
#3 Ugye ezt nem mondod komolyan.....közúton csak rendőr büntethet, nem önjelölt okostojások.
2020. jún. 1. 16:44
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem jelentgetek én, inkább belerohanok!!!
2020. jún. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igaz, majd jelenti akkor saját magát, csak nem kell neki mondani, hogy van kamerafelvételed :D
2020. jún. 1. 17:56
 7/23 anonim ***** válasza:
47%
Ideje, elterjedjen a kamra itthon és ki legyenek szűrve a szociopaták a magyar társadalomból!
2020. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
9%

Nincs olyan, hogy büntetőfékezés.

Olyan van, hogy követési távolság be nem tartása.

2020. jún. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%

Olyan van, hogy követési távolságon belül tilos besorolni mások elé.

Olyan van, hogy önbíráskodás.

Olyan van, hogy indokolatlan hirtelen fékezés, ami szabálysértés, és ha ezt fenyegetés és mások életének veszélyeztetése övezi, akkor az büntetőjogi felelősségrevonást kell jelentsen!

A társadalomban semmi helye sem azoknak, akik másokat szándékosan veszélyeztetnek, sem azoknak, akik többre tartják magukat a törvényeknél.


A büntető fékezés ilyen! Semmilyen társadalomban nem elfogadott.

Aki ilyet csinál, annak nincs helye a társadalomban. Irány a börtön.

2020. jún. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
15%

Értem, mire gondolsz, sosem csináltam ilyet, nem is védem őket, csak az éremnek 2 oldala van. Elég régóta vezetek, és nemcsak hogy én nem alkalmaztam soha ezt a módszert, de velem szemben sem tette soha senki.

Tehát akkor terjesszük ki a javaslatodat: aki fél méterre rámászik az előtte haladóra, mert az pofátlan módon csak 140-nel megy az autópályán vagy 60-nal lakott területen, az szándékosan veszélyeztet, nincs helye a társadalomban, irány a börtön. De ez így olyan, mintha azért sértődnék meg, mert kaptam egy nyaklevest valakitől, akit le k.anyáztam.

2020. jún. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!