Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ártalmatlan tréfa a rossz...

Ártalmatlan tréfa a rossz helyen parkolóknak?

Figyelt kérdés

A házunk előtt sajnos mindig szabálytalanul parkolnak, és ma majdnem összetörtek (mivel a parkoló kijáratánál nem láttam a parkoló autótól)

van esetleg olyan tréfa ami bosszúságot okoz, de semmi kár meg ilyesmi, vagy esetleg egy jópofa vicces szöveg.... jelezvén hogy ez itt nagyon rossz helyen van. Este engem nem zavar néha nekem is így kell parkolni csak hát reggel első dolgom hogy lemegyek és átállok egy szabad helyre.... de ezek nem, pedig 6 szabad hely van 10 m belül.....


2020. jún. 22. 14:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Tükör behajt, ablaktörlő kihajt!
2020. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
Leereszteném az autó kerekét a szelepen keresztül. Egyébként meg érdemes lehet szólni a közterület-felügyelőknek, ők tudnak intézkedni.
2020. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%

Vagy szólsz a "hatóságnak". Én csináltam ilyent és végül engem fenyegettek meg.

Vagy a Kétfarkú Kutya Pártnak van "álkerékbilincse" (kerékbilincs piros kartonból)

2020. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
20%
Kihajtod a kerékcsavarokat (kerekenként 2db-ot hagyj bent), tedd zacsiba, és kösd a vezető oldali ajtó kilincsére. Így egyből értesül róla, hogy figyelnie kell, és ez meglehetősen nagy bosszúság, hogy 4x2-3 db csavart vissza kell tekernie...
2020. jún. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

Tükröket ne hajtsad be, mert kárt tehetsz vele. Ablaktörlőt ne hajtasd ki, mert előfordulhat, hogy magától visszacsapódik és megreped a szélvédő.


Nagyon egyszerű: készíttetsz egy kis névjegykártyát amire ráírod, hogy legyen szíves máshol, szabályosan parkolni és ezt odateszed az ablaktörlő alá.

2020. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Most hagytam egy szoveget: NYAKUNKON A KLÍMAVÁLTOZÁS, A GAZDASÁGUNK ROMOKBAN, ÉS MÉG TE IS ÍGY PARKOLSZ szöveget. Hozzateszem kárt nem akarok okozni....
2020. jún. 22. 15:56
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Kis zacsiba helyezett "Parkolj szabályosan, madár! 1. figyelmeztetés!"

Ha nem használ akkor még egy zacsi, "Parkolj szabályosan, madár! 2.figyelmeztetés!" cetli, de abba tegyél bele egy 100-as szöget is! Ha ez sem használ akkor tovább nem tudom, mert kárt azért tényleg ne csinálj.


Vagy szintén zacsiban kutyaszart a motorháztetőre, figyelmeztetve, hogy az utolsó zacskód volt, legközelebb nem abban lesz... Ezt akár be is tarthatod, azzal nem csinálsz kárt. A kockázata persze megvan, ha elkap a tulaj és ő az erősebb... Na de valamit valamiért!

2020. jún. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Miben merül ki a szabálytalansága?
2020. jún. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kanyartol számított 5 m...
2020. jún. 23. 06:23
 10/18 anonim ***** válasza:
85%

5 méter távolság nem volt meg a kereszteződéstől?

Hát akkor jó tréfa óvatosabban kihajtani a parkolóból, meg rendőrt hívni.

2020. jún. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!