Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ártalmatlan tréfa a rossz...

Ártalmatlan tréfa a rossz helyen parkolóknak?

Figyelt kérdés

A házunk előtt sajnos mindig szabálytalanul parkolnak, és ma majdnem összetörtek (mivel a parkoló kijáratánál nem láttam a parkoló autótól)

van esetleg olyan tréfa ami bosszúságot okoz, de semmi kár meg ilyesmi, vagy esetleg egy jópofa vicces szöveg.... jelezvén hogy ez itt nagyon rossz helyen van. Este engem nem zavar néha nekem is így kell parkolni csak hát reggel első dolgom hogy lemegyek és átállok egy szabad helyre.... de ezek nem, pedig 6 szabad hely van 10 m belül.....


2020. jún. 22. 14:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.

igen tudom hogy ovatosabban kihajtani a parkolóból, de mikor kb 10 cm re áll meg az autós a kanyar torkától, ki kell tennem az autó órát (és sajna mind a két oldalt áll) és ahhoz hogy kilássak az orrnak kint kell lenni a sáv felénél.... ha valaki figyelmetlen akkor simán belémjön. este lehet a fényeket látni de reggel már nem....

2020. jún. 23. 19:10
 12/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

és ez a kijárat mind két oldala egyidőben....

2020. jún. 23. 19:12
 13/18 A kérdező kommentje:

a parkolo meg így néz ki:

[link]

2020. jún. 23. 19:13
 14/18 A kérdező kommentje:
tehát miről beszélünk?
2020. jún. 23. 19:14
 15/18 anonim ***** válasza:
40%
Jobb első és bal hátsó (vagy fordítva) kerekeket kicsit, puhára leereszteni a szeleppel. Kárt nem okozol vele, viszont lesz meglepetés majd ha elindul a kedves sofőr.
2020. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
"Klasszikus kölyökcsíny: krumplit gyömöszölünk a kipufogóba!"
2020. júl. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%
Kilincs beszappanozása?
2020. júl. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Folyékony szappant önteni az ablakra hogy tisztán lásson? Egy ideig eltart majd mire az ablakmosó végez, addig tud gondolkodni hogy vajon miért kapta. Esetleg mosogatószer?
2020. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!