Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Direkt szemétkednek némely...

Direkt szemétkednek némely autósok éjszaka?

Figyelt kérdés
Sokszor van, hogy megyek valahova lakott területen kívül, vagy autóúton, és mögöttem direkt fény szóróval jön, és a vissza pillantóban elvakít. És így jön mögöttem vagy fél órát, direkt lassítok, hogy előzzön már meg, és csak azért se. Tök lassan megyünk, de ő mögöttem világít. Azon gondolkoztam, hogy hogy lehet az ilyenekkel kiszűrni, hogy félre állok, és vajon akkor is, megáll-e mögöttem a határban. Ezek direkt csinálják? Szemétkednek a másikkal?
2010. aug. 3. 10:20
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
72%
Én ma tettem le le a KRESZ vizsgát sikeresen 75-ből 74 és erre büszke vagyok.... na mindegy. De még a KRESZ-ben is le van irva hogy mit kell csinálni az ilyen hülyékkel. El kell távolodni tölük, ha pl mögöted megy akkor jelezzél jobbra, tegyél ugy mintha megálsz vagyis lassitasz. Ha nem száll le rólad akkor állj meg, ha akkor sem akkor fogsz egy kormányzárat vagy valami, ami a kezedbe kerül és mész elöször szépen beszélgetni, mert a kreszben le van irva h megértően kell viselkedni. Ha edig a szép szóból nem ért hát akkor jöhet a másik de rosszabb. ennyi és a probléma megvan oldva
2010. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

Velem is szokott ilyen lenni, ha jön mögöttem refivel, lassítok megvárom míg a nyakamra mászik, és rányomom a hátsó ködlámpát, meg rá-rá fékezgetek. Ha szembe jön akkor azt megszívta...Elöl 6000K-s xenon Suzuki swiftben, nem projectoros, nagyon vakít... Van még alul 2 szúrófény a ködlámpa helyén.

Így kell elképzelni: http://www.youtube.com/watch?v=Ln7k2p3tBfs&feature=related

2010. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
17:49nek van igaza:) Utolsónak meg gratulálok a suzuki tuninghoz, nem jó értelemben:)
2010. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
49%
Kivenném mind a két első lámpát, azt a fejeden basznám ketté te köcsög a ku rva xenonodat...
2010. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
66%

21:33

gratulálok te barom csak azt felejted el hogy a normálisan közlekedőt is elvakítod a szaroddal ami gondolom egy olcsó szar utólagos xenon ami a vakításon kivül semmire nem jó

2010. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Gyakori sajnos.

Elakadásjelzőt villantsd fel. Ha meg nem kapcsolja le(általában nem szokták) akkor én általában lassítok, elengedem és persze ha szemből nem jön senki akkor fényszórót fel és követem fényszóróval ahogy ő is tette.

Persze többség rögtön nyomja az elakadásjelzőt... És mivel én nem vagyok olyan bunkó paraszt mint ős le is kapcsolom a fényszórót.

2012. márc. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

"És így jön mögöttem vagy fél órát, direkt lassítok, hogy előzzön már meg, és csak azért se. Tök lassan megyünk, de ő mögöttem világít. Azon gondolkoztam, hogy hogy lehet az ilyenekkel kiszűrni,"

Ilyen hozzáállással,ezek után mire számítasz ?!

De őszintén ...

Ha zavar a fénye fordítsd el a tükrödet.

Vagy nyomj egy kövéret és hagyd ott.

Végső esetben húzódj le és állj félre amíg elmegy melletted (és ne nézz több horrorfilmet haverokkal se,nemhogy egyedül).

Egyébként rosszindulatot belőled többet érzek mint azokból akik elvakítanak,ráadásul mögötted jőve.

Az zömmel tudatlanság,nemtörődömség,megpakolt csomagtartó vagy szimplán gőze nincs miért villognak a szembejövők rendőr meg sehol kilométerek óta ...

"Ki mint él - úgy ítél"

Ez van felebarátom.

:))

2012. márc. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

ha mögöttem jön hátsó ködlámpa be-ki be-ki, magyarul villogok neki, mert én is jártam már úgy hogy véletlen rajtmaradt a refi és utolértem valakit.

ha szembe jön refivel, akkor is villantok párat, ha nem használ akkor minden fény fel..

de nekem is volt már olyan hogy félre kellett állnom, mert nem kapcsolta le mögöttem, pedig nem azzal volt a gond hogy a középső tükör vakított, mert azt nem nagyon nézem, meg be sincs nagyon állítva, hanem a külsőből világított nagyon, azt meg utánfutóval mögöttem(ami keskenyebb) nem fogom állítgatni, mert kell a kilátás hátrafele

2012. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Milyen autóval mész? személyautó vagy teherautó?
2012. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

mindkettővel.

teherrel nemsokat, de személlyel többet huzok utánfutót mint amikor nem huzom.

de ha olyan cuccot viszek amire kell figyelni, nehogy borulás legyen a futón, akkor többet nézek a tükörbe mint előre...

teher az más tészta, ott nincs hátsó ködlámpa, de másképp látod a fényeket, de ha öcsipótot huzol teherrel akkor azért megint kell figyelgetni, főleg ha városba csatangolsz

2012. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!