Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Engednétek egy közel 80 éves...

Engednétek egy közel 80 éves idős férfit vezetni, alacsonyabb reflexekkel? (nagyapámról van szó)

Figyelt kérdés

Nekem nincs jogosítványom még, 18 éves vagyok, és eléggé félek a nagyapám vezetési technikáitól. A mai nap is összekoccant a szemből jövő férfi és a papám tüköre. Én ugyan nem láttam, de az tény, hogy a nagyapám szeret az út közepén menni a faluk közeledtével (ahol kevés autó jár).

Ma vásárolni mentem velük egy nagyvárosba (Pécsre), és elég sok szabálytalanságot csinált (ötöt).

Pl.: a megfordulni tilos táblánál akart megfordulni, egyirányú utcában ellenkezőleg akart hajtani stb.

Lehet, hogy a stressztől, de én ennyi idősen már biztos nem vezetnék ilyen rossz reflexekkel. De sajnos másra nem bízzák meg a vásárlást. A tömegközlekedést pedig nem szeretik.



2020. júl. 23. 16:44
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Vezet még?
2023. nov. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Pár hónappal később a kérdés kiírása után elhalálozott.
2023. nov. 11. 15:04
 23/24 anonim válasza:

Nyugodjon békében!

A vezetés miatt egyébként vagy más okból?

Nem tolakodóan kérdezem.

2023. nov. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nem a vezetés miatt halt meg. Több szervi elégtelenség alakult ki nála a koronavírus fertőzöttség után. Nyugodjon békében.
2023. nov. 15. 23:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!