Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Tényleg hosszabbítanak ötezer...

Tényleg hosszabbítanak ötezer forintért jogsit egyes háziorvosok?

Figyelt kérdés
Sebestyén Balázs beszélt erről műsorában: „Bemegy a papa 68 évesen mankóval, járni nem tud, a zöldségesig nem engednéd le, aztán a háziorvos ötezer forintért azt mondja, vezessen. Aztán kienged egy gyilkost az útra, aki majd megöl valakit. Legjobb esetben saját magát. Ezt nehezen tolerálom” – mondta a legutóbbi eset után, amikor egy idős házaspár rossz helyen hajtott fel az M4-es autópályára Gyömrőnél és szemben haladtak a forgalommal.

2020. júl. 27. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem tudom, ki ez a "Balázs", de egy primitív proli.


Nem hallott volna a rokkantaknak készült autókról?!


Nem az idősektől kell tartani leginkább, hanem a fiatalabb, pökhendi,

fél kézzel a kormányt tartó, másikkal a telefonba pofázó, szelfiző,

filmező idiótáktól.

Na, leginkább őket kellene orvosi bizottság elé állítani, mert

akinek nincs elemi belátása, hogy életveszélyes, az ne akarjon vezetni.


Nem tudom, kiknek van szükségük arra, hogy 5 ezret fizessenek egy

orvosi engedélyért, de már az is abszurd, hogy valaki egy egyfogásos ebéd áráért kockára tenné a működési engedélyét, a munkahelyét, egzisztenciáját.


Nem tartom érdemesnek ilyen proli "véleményvezérek" felszínes, primitív

megjegyzéseit komolynak tekinteni.

2020. júl. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A Rádió 1-en nyomja műsorvezetőként, nagyjából 900 ezren hallgatják naponta.
2020. júl. 27. 13:24
 3/18 anonim ***** válasza:
41%
Van ahol igen, de szerintem egyre ritkább. Én most voltam orvosi vizsgálaton, szigorú volt.
2020. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Abban a korban nem ötezerért hosszabbítják, kevesebbért.


Az ovosi vizsgálat szerintem is egy vicc, egyáltalán nem csinálják meg az előírt vizsgálatokat.

De azért szerencsére kiszűrnek vele pár súlyosabb esetet.

2020. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
71%

ez nem úgy van, ahogy az a majom állítja... A körzeti orvos az munkavédelmi egészségvizsgálattal is foglalkozik. Mivela körzeti orvos magánprakszisban rndel, mindennek ára van. Van ami belefér a kártyába,van ami nem. Az az ötezer nem csúszópénz, hanem a vizsgálat díja. Ha nem felelsz meg, akkor is övé az ötezer, mert a vizsgálatot fizetted, nem a mókolást.


Az orvos nem hülye, akár bele is bukhat. Ha a frissen érvényesített jogsival csinálsz egy halálost, egyből az alakalmasságod ellenőrzik.

2020. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudom, hogy kevesebbért hosszabbítják idősöknek. 60 év felett 2500, 70 év felett 1700, és erről számlát ad az orvos.
2020. júl. 27. 13:42
 7/18 anonim ***** válasza:
79%

SEbestyén balázs egy eléggé troll, ripacs , csak az embereket uszítja és idegesíti.

Persze a sok zokni meg ugrik és legalább addig se mással foglakoznak.

2020. júl. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
45%
Nálunk volt ilyen öreg a családban, konkrétan szinte le volt bénulva a lába (stroke), alig tudta "irányítani". De megkapta az alkalmasságit...
2020. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8: sorkatonait?
2020. júl. 27. 14:08
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
#9: ez nem értem hogy jött ide. jogsiról beszélünk, és a hozzá tartozó egészségügyi alkalmassági vizsgálatról
2020. júl. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!