Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak én vezetném be jogosítván...

Csak én vezetném be jogosítványszerzés feltételeként a pszichológiai vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Más is támogatná, hogy jogosítványt csak egy olyan pszichológiai/orvosi vizsgálat után lehessen kapni, ahol kiszűrik a nagyon türelmetlen/idegbeteg sofőröket?

2020. aug. 8. 09:47
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
77%

Én is támogatnám, de attól tartok, hogy ez is az orvosi vizsgálat szintjén lenne, ahol szinte semmit nem néznek. Fizetsz és megkapod. Vagy ha szigorúbb is lenne, ezekből az emberekből kinézem, hogy jogosítvány nélkül is beülnek az autóba. Hány ilyen eset volt már, amikor elvették valakinek a vezető engedélyét, végül mégis balesetet okozott.

Van rációja, de a kivitelezéssel kétségeim vannak.

2020. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
#11 Ez igaz. Bár én a jogsi nélküli balesetet is minimum felfüggesztettel büntetném.
2020. aug. 8. 14:27
 13/27 anonim ***** válasza:
69%

Akkor már visszamenőleg is aztán hirtelen kihaltak lennének az ország útjai...

De szerintem először is rendőrségi átvilágítás, házkutatás, drogkeresés, vár és vizelet minta meg minden egyéb... Vagy majd azt hiszed, hogy egy pszichologiai teszt megold mindent?

2020. aug. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
#13 Igen, mert kisebb lesz az esélye, hogy már a sárga lámpánál a dudát ütögeti mögötted valaki......
2020. aug. 8. 22:05
 15/27 anonim ***** válasza:
23%
Na a sétatempós nyuggerek már le is pontoztak. A visszapillantómban semmi bajom veletek. :)
2020. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
59%
5 évente járjon le a jogsi és legyen újabb KRESZ vizsga. Mert aki 30 éve vizsgázott, annak például fingja sincs, hogy kell a kerékpárutakat kezelni.
2020. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
#15 Szerintem nem a nyuggerek voltak :)
2020. aug. 9. 08:47
 18/27 anonim ***** válasza:
76%

"ha egy nyugdíjas klubbos kriptaszökevény 40-el megy a városban, mikor sietnék valahova"

40-el 50-es táblánál, azért kicsit vicces vagy. Mondjuk ha előbb elindulnál nem úgy kellene be esned az utolsó pillanatban....

2020. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
35%
Szuper ötlet lenne. Én is gyakran találkozok idegbeteg sofőrökkel. Legalább még véletlen sem kellene egyiket sem szájba vágnom mert nem bír megülni a fenekén pár percet hanem pofázik helyette.
2020. aug. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
73%

"Legalább még véletlen sem kellene egyiket sem szájba vágnom"


Ki az idegbeteg? :D

2020. aug. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!