Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Elsősegély vizsgán, az újraéle...

Elsősegély vizsgán, az újraélesztésnél el kell játszani, mintha éles körülmények lennének?

Figyelt kérdés

Vagy elég csak szóban mondani, hogy "most segítséget hívok", most "most megszólítom" ilyesmi.



Valószínűleg hülye kérdés, csak nem szeretnék hülyének tűnni és szeretném elkerülni, hogy megkérdezem mi baja egy bábunak, meg elkezdek ott segítséget kérni, a vizsgabiztosok meg nézik, hogy ez hülye?


Köszi előre is!


2020. aug. 29. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak szóban kell, viszont a megszólításnál nálam kérték, hogy mondjam, hogy megszólítom és meg is kellett szólítanom (Uram! Hölgyem! stb.)
2020. aug. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Igen, ordítani is kell segítségért, különben nem enged át.
2020. aug. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem avval nem lőhetsz mellé, ha rendesen megszólítod. Szóval szólítsd meg a bábut, kérdezd meg, hogy jól van-e, stb.. Nekem a tanfolyamon is úgy tanították.
2020. aug. 30. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem még lélegeztetni kellett a bábut.Igaz ez tíz évvel ezelőtt volt.
2020. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Hátul van egy tanpálya az udvaron, a Cobra 11-et is ott forgatják. A kaszkadőröket meg kell kérni, karambolozzanak és neked kell kiszedni őket a roncsokból. Ha meghal a kaszkadőr, megbuktál.
2020. aug. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát elvileg most is kéne lélegeztetni, csak a járvány miatt elég a mellkaskompresszió.
2020. aug. 30. 09:41
 7/7 anonim válasza:
Rajtam lehet gyakorolni
2020. okt. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!