Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Csak engem bosszantanak azok,...

Csak engem bosszantanak azok, akik úgy állnak meg a piros lámpánál elsőként, hogy még eléjük férne egy másik kocsi?

Figyelt kérdés
Gondolom azért nem mennnek a lámpa alá, mert akkor 5 centit le kellene hajolniuk, hogy lássák a lámpát. Inkább feszítenek egyenes gerinccel és miattuk 1-2 autó már nem jut át.

2020. szept. 7. 17:47
1 2
 1/16 dirtboy ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos hogy nem jut át,mert ha távolább áll meg akkor már sárgán el is indulhat mire vonalhoz ér már zöld lesz.

Én nekem nincs velük bajom főleg ha motorral vagyok mert legalább beférek elé normálisan.

2020. szept. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Mért némelyik lámpa nagyon rosszul van elhelyezve. Ha a vonalra állsz, és magasan van a lámpa, egy tágasabb autóban (ahol nem ér bele a hajad a szélvédőbe) csak a kormányt harapva kitekert nyakkal látná az ember a lámpát. Hidd el, azt a három métert simán ledolgozom akkor, amikor indulok, mert még világítani fog a piros-sárga, amikor átgurulok a vonalon, nem miattam fog a sorban egy emberrel kevesebb átérni.
2020. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
96%
Vagy csak simán tudják, hogy ha jön a menetrend szerinti buszjárat akkor elkaszálja az elől állókat.
2020. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Engem nem bosszantanak, azok viszont igen, akik a vonalon túl állnak meg, én meg busszal alig - vagy sehogy - nem tudok tőlük bekanyarodni.
2020. szept. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük fordítva, minek nézze kitekert nyakkal, mikor vált a lámpa, ha kényelmesen, biztonságosan is ülhet? Van ahol a felfestés köszönőviszonyban sincsen a lámpával így muszál 1 autónyival hátrébb megállni.


Láttam már olyan versenyzőt, aki megállt elől, "egyenes gerinccel feszített" majd amikor elindult mellette a kanyarodósáv, akkor kövér gázzal berombolt a kereszteződés kellős közepébe, majdnem telibe vert egy autót, őt meg egy busz.


Meg még mindig jobb mint akik a vonal után állnak meg. Mai jelenet előttem egy BMW-s gyerek már piroson kigurult a zebrára, mert ő siet. Majd még zöldet sem kapott, de már keresztbe rakta a kocsit a szemből érkező (amúgy elsőbbséggel rendelkező) előtt. Aztán a következő lámpa ugyanúgy megfogta.


Másik mégjobb mikor kanyarodni nem tudsz tőük, mert ők nem állnak meg a vonalnál.

2020. szept. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Azt meg nem mondom, hogy le kell szarni, ki/mi van mögöttünk. De alapvetően mindenki magáért felelős és mindenkinek az adott helyzethez, előtte lévőhöz kell igazodni, alkalmazkodni. NEm 1 lámpán múlik az élet, aki meg siet, induljon el hamarabb.
2020. szept. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezek csak várják a motorosokat. Amúgy meg hót mindegy, mert a mai autók gyorsulása jó.
2020. szept. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
80%

Inkább hajolgasson meg küzdjön az öv ellen percekig, hogy lássa a lámpát? Kösz, inkább hagyok helyet a vonal előtt és kényelmesen kivárom a zöldet.


Különben a probléma valós és a megoldás az lenne, hogy a jelzőlámpát a túloldalra helyezik ki, mint Amerikában vagy megismétlik a túloldalon is, mint az angoloknál, csak ennek akkor lenne értelme, ha következetesen mindenhol átépítenék, amire mondanom sem kell, nincsen pénz.

2020. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Engem kizárólag ott zavar, ahol érzékelőhurkos lámpa van , de ott nagyon, hiszen percekig ácsoroghatunk ott, ha nem csorog előre a delikvens.
2020. szept. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nem ezen múlik, hogy hány autó jut át a zöld váltáson. Semmit nem jelent.
2020. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!