Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyit Tanultatok KRESZ...

Oláh Gyula kérdése:

Mennyit Tanultatok KRESZ vizsgára és ki hanyadjára ment át?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 20:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Gyorsított oktatáson vettem részt, ez 4×2 óra volt, elsőre átmentem. Az 2007-ben volt. A vizsga számítógépen történt már, de digitális oktatóanyag, tesztprogram még nem létezett.
2020. szept. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Meglehetne ! tanulni de ma ez már nem megy úgy látom, csak a teszt kitöltés és azt hiszik hogy abból lehet tanulni.

Persze tudom hogy nehéz a kresz, de másképp nem fog menni, az akkor csak totózás és vagy jó vagy nem jó.

Én régebben tanultam, de mi tényleg tanultuk.

Az órákon beszélgettünk, kérdeztünk és az oktató is kérdezett de ha nem ment akkor megmagyarázta és kiveséztük.

A 34 gyerekből egy bukott meg csak.

2020. szept. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nagyjából 7-8 éves koromban már kezembe nyomtak egy gyerekeknek szánt KRESZ-könyvet , az alapelvek eléggé tiszták voltak, így elegendő volt egyszer végigolvasni a KRESZ-könyvet, majd megcsinálni néhány papíralapú és online tesztet. A tanfolyamon jól kiemelték a kritikus témaköröket, hibákat, így aztán elsőre simán ment.
2020. szept. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem úgy volt, hogy elmentem a KRESZ-tanfolyamra, azt végigjártam, de abban az időszakban rengeteget dolgoztam, konkrétan alvásra se nagyon volt időm, így kb 3 hónapig nem foglalkoztam vele. Majd kértem vizsgaidőpontot, meg megvettem az otthoni, netes anyagot, de kb csak a vizsga előtti egy hétben kezdtem el tanulni rá, viszont akkor intenzíven, otthon is minden szabad percemben, buszon is, melóban, mielőtt beálltam volna dolgozni.

Aztán elsőre átmentem egy hibával. :D

2020. szept. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 marci998 válasza:
100%
15 órát tanultam rá kb, és először 64 ponntal megbuktam. Amit tudok ajánlani ha kész vagy az egésszel hogy napi 1-2 ször csinálj egy próbavizsgát.
2020. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

1 hèt 1-sőre ment.

interneten csináltam.

mondjuk a szüleim megtanìtottak közlekedni, illetve a suliba is règen sok program volt...

2020. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
hozzá teszem apum mávnál dolgozott, ès sokat olvastam az utasītás könyvet. első sorban a jelzèsek èrdekeltek....
2020. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!