Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mennyi idő után fog menni a...

Mennyi idő után fog menni a Budapesti belvárosi közlekedés?

Figyelt kérdés

Mindig is itt laktam, itt is vizsgáztam (mondjuk a 14-ben, nem a belvárosban), csak friss a jogsim.

Szerintem borzasztó, nagyon rosszul érzem magamat, ha a belvárosban kell vezetnem, tiszta stresszes vagyok tőle. Meg fogom ezt szokni/tanulni valaha?



2020. szept. 10. 09:47
 1/10 anonim ***** válasza:
23 hónap után
2020. szept. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet nem szokod meg én is félek a tömegben,forgalomban.
2020. szept. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Meg fogod tanulni. Ha nem vagy rákényszerítve, hogy pont a csúcsforgalomban vezess, akkor gyakorolj először kora reggel, vagy este a csúcsforgalom utáni időszakban. Fokozatosan megszokod.
2020. szept. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igaza lehet az 1 es nek is ,de a 2 es inkább jobb 5 let.
2020. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%
A belvárosban igazából majdnem mindenki stresszes vezetés közben, szóval nem veled van a baj. Igazából nem sok olyan élethelyzet van, amikor feltétlenül be kell oda vergődni autóval, szóval próbáld inkább tömegközlekedéssel, bringával megoldani a belvárosi útjaidat.
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha sokat vezetsz a városban, akkor meg fogod szokni.
2020. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
23%

Most mi a baj az 5-ös hozzászólással? Óvodás módon lepontozza valaki, de egy kůrva szót nem írna ide, hogy mi a baja...


A belvárosi utazások zöme jól kiváltható más eszközökkel. Ez tény. Ahogyan az is, hogy a nagy forgalom miatt rengeteg a konfliktusforrás, így érthető és látható, hogy a járművezetők többsége nem nyugodt, amikor ilyen környezetben kell vezetni. Ez is tény. Most akkor mi itt a gond?

2020. szept. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokk idő.

De majd megszokódik.

2020. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Először külváros ha lehet utána belváros. Mikor megkaptam a jogsit, át kellett mennem a városon. újpest-budafok. Azt a káoszt a fejembe, te jó ég!!!! de utána megszoktam. belvárosba melózok így sokat járok arra, és 3-4 hónap után WAZE használatával nem egy nagy kunszt.... vannak a gyökerek azokat el kell engedni, vannak a normálisak akik pl sávváltásnál ha tud beenged. reggel, este, éjszaka, hétvége, és mikor már megy akkor csúcsforgalomba ha teheted.... tehát a 2. válaszoló a jó
2020. szept. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alakul s ,vezetésed?
2020. szept. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!