Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Új sebességhatárok vannak,...

Új sebességhatárok vannak, vagy mindenki 70-el megy a 90 helyett?

Figyelt kérdés
Napi szinten közlekedek főútvonalon, ahol ugye 90 km/h a megengedett sebesség, de az autósok 80%-a 65-70-el megy, az a kérdésem, hogy miért? Kora reggeli órákban is, amikor szinte üres az út.

2020. okt. 6. 07:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
86%

Vagy szándékosan önkéntes rendőrködik. Ide is irogat egy ilyen, magát hiavtásos buszsofőrnek hazudó szerencsétlen:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__10..

#23-as válasz. És még dicsekszik is vele a barma, hogy direkt 70-el megy, és balra húzódással akadályozza az előzést.

2020. okt. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
39%

9-es: én ezt értem, de gondolom nem szállít 50 kilométeren egyszerre 40 ember kristálykemencét, vagy műtött rokont.


És nem egy vadveszélyes szakasz, még tábla sem igazán van kirakva.

2020. okt. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Én 70-el megyek főúton, mert ráérek, dízelem van és ez a tökéletes sebesség neki. Engem is leszar a többi közlekedő akkor én miért figyeljek rájuk.

Előzzenek meg.

AKi meg túl közel jön hozzám akkor ködlámpázok.

2020. okt. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
80%
Magyarország főútjainak zöme vadveszélyes. Sok esetben csak róka, borz, fácán az áldozat, de ütközésük bír nyomot hagyni. A nagy veszély a szarvas, esetleg a vaddisznó. Aki ütközött valamelyikkel, annak biztosan van már Cascója. Többségük azóta lassabban vezeti autóját.
2020. okt. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
32%

Két lehetőség van:

-vagy érzékenyebben reagálsz arra a néhány tötyögőre akivel mindenki találkozik itt-ott

-vagy a "mindenki hülye csak én vagyok helikopter" elv alapján ők közlekednek jól és vagy van valahol egy tábla, vagy veszélyesnek ítélik a szakaszt

-esetleg a harmadik lehetőség az, hogy sok a "turista" arrafelé akinek ismeretlen a terep


#13 ha nem trollkodsz akkor te az a fajta madár lehetsz, aki nem veszi észre ha valaki pl lelassít, hogy be/át/elengedjen, te meg vigyorogva mész mint a tejbetök, hogy pont befértél a hülye előtt. Ezt a "leszar a többi közlekedő"-re reagálva.

2020. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha amúgy sincs angy forgalom akkor előzni sem nagy gond gondolom...
2020. okt. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!