Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi a jó reakció akkor, amikor...

Mi a jó reakció akkor, amikor a kanyarodó autó nem adja meg nekem az elsőbbséget és majdnem elcsap babakocsistól?

Figyelt kérdés
Rendesen körülnéztem, én az ő helyében nem kanyarodtam volna be, már csak azért sem, mert így bele kellett taposni a gázba, hogy előbb átmehessen, mint én a babával. Így sikerült neki 20 cm-el a babakocsitól besurrania, habár én már féligmeddig az úttesten voltam. Ettől begerjedtem, mert megijedt a gyerek. Nagy nagy janiság egy csecsemőt ijesztegetni, mit ne mondjak! Ennél nagyobb sikere az életben ne legyen! Na, de szóval az történt, hogy ezen úgy felhúztam magam, hogy elkezdtem ordítani és mutogatni a nemzetközi jeleket(megállt tőlünk pár méterre egy boltnál).....nem túl intelligens voltam, de én legalább nem veszélyeztettem sem az ő, sem a családj, sem az utasai egészségét...legalább....természetesen az "a dzsippet apu betolta a valagam alá" típusú volt "soför".....ilyenkor mi lenne a jó magatartás egy fiatal kicsi babástól? vagy az én hibám, mert minek mentem arra? de ez bárhol megtörténhet....
2008. nov. 28. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Keresni kell egy szimpatikus járókelőt eggyüt odamentek te orditassz a járókelő pedig megvéd mert az ijen tipusu emberkék simán lecsapnak,vagy sz.rnak rád meg a véleményedre és tovább álnak.De az orditással vigyázz választékosan beszélj me a közönséges orditást elitélik azaz nem segitenek a járókelők.Magambol kiindulok fiatalok hajlandoak lehetnek a kisérésre meg avédelemre szükség esetén.
2008. nov. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el! Gyalogosként nekünk van több vesztenivalónk, hiába volt igazunk. Képzeld, el ha elcsap és ráadásul meg sem áll, hanem elhajt... Akkor, lehet hogy még ezt a kérdést se tudtad volna feltenni. Sajnos nagyon sok őrült közlekedik az utakon, de olyanok is vannak, akik jámbor lelkek, de egyszerűen nem tudnak vezetni. Inkább engedj! Gondolj a kisbabádra! Egyszemélyben te vagy az őrangyala is! :-)
2008. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted hogy kinyilvánítottad a véleményed ilyen formában is! Bátor vagy! És neked volt igazad, nagy mocsokság a gyalogosok közt tahóskodni kanyarodás miatt.


Én vezettem már vagy 400ezer km-ert, és bár vannak direkt ténfergő, elsőbbségét kihasználó gyalogosok, akik élvezik hogy meg kell álljon az autós, de egy babakocsit toló kismama abszolút megálljt parancsoló szituáció. Legalábbis nálam.

2008. nov. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem volt választásom, hogy elengedem-e vagy sem, mert egy ezredmásodperc alatt történt, hogy rálépett a gázra. :O( ebben a kereszteződésben eddig ez nem volt, de majd most már itt is ugy közlekedem, hogy elől megyek én és húzom a kocsit
2008. nov. 28. 20:17
 5/7 anonim válasza:
100%
Én lassan táblácskákkal fogok mászkálni a városban, ilyen felirattal: ZEBRA VAN, ÁLLJ MEG FÉL PERCRE! NEKED VAN BIZTONSÁGI ÖVED, NEKEM NINCS!
2008. nov. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértelek.

Sajnos az a legnagyobb baj, hogy az ilyen vezetők ellen, akiknek az apu betol a valaga alá egy luxustraktort nem lehet semmit tenni! Még nekik áll feljebb ha valaki szólni mer! A rendőrök meg... az ilyenekkel nem is mernek foglalkozni, sajnos. Ha mernének is akkor apu úgyis kihúzná a fiacskáját a szarból.

2008. dec. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ilyenkor oda mész a sofőrhőz és elküldöd a ku*** *****-ba !!!

(egy sofőr véleménye)

2009. febr. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!