Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nem tudom eldönteni, hogy...

Nem tudom eldönteni, hogy normális vagy túlzó viselkedés amit a párom művel. Volt már így valaki?

Figyelt kérdés
Van egy 4 hónapos kislányom aki már szerintem elég nagy ahhoz hogy az apja nélkül elvigyem akár csak csavarogni vagy vásárolni. Nem feltétlen egyedül hanem a nővéremmel akit amúgy is imád a kicsibabám. Nem is ez a lényeg hanem az hogy a párom nem engedi hogy a gyereket egyedül vigyem el. Vagyis konkrétan azt nem akarja hogy én vagy valaki más által vezetett autóban utazzon a gyerek mert ő csak magában bízik és csak úgy megyünk valahova ha ő vezet. Nem tudom miért. Mielőtt jönnének az oltások h szarul vezetek 5 éve jogosítványom van naponta legalább 50-100 km-t vezettem szerencsére balesetmentesen. És ez normális viselkedés? Minden apa így félti a babát és én vagyok túl önálló gondolkozású. Vagy talán kicsit beteges a féltés a párom részéről?

2015. febr. 22. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Túlzó, de azért még nem beteges. Ha autóval nem, hát vidd tömegközelekedéssel - igenis erőltesd a dolgot, mert az nem lesz jó, ha a kislyány apuka elkényeztett szemefényeként nő fel, akit még 18 éves korában is mindenhova a szülő visz kocsival.
2015. febr. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kismenyo válasza:
Szia! Kicsit túlzás szerintem, főleg úgy, hogy te sem szállíthatod. Mivel te vagy az anyja, te tudsz a legjobban vigyázni rá, akár autóval akár gyalog utaztok. Az én férjem is elmondja minden alkalommal, hogy kapcsoljak lámpát, vezessek óvatosan, de ennél tovább nem merészkedik.
2015. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Túlzás. Ennyire nem lehet bizalmatlan senki a partnerével szemben.
2015. febr. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon túlzás.

Nálunk a férjem sokkal jobb sofőr mint én, mindig csipked is vele, milyen "veszélysen" vezetek. Ráadásul nekem Suzukim van...

Soha egy pillanatra nem merült fel ilyen benne, sőt!

Amikor mindig mondtam, hogy nem bírom itthon, szó szerint ő küldött, hogy van saját kocsim, rakjam be a gyereket, és menjünk, kapcsolódjunk ki.

Amúgy nekem 7 éve van jogsim, 2 éves a fiam, eddig még koccanásom sem volt.

Pedig Pesten is vezetek sokat.

2015. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagy túlzás. Nem az a baj, hogy félti a gyerekét ,hanem az hogy a saját anyjától félti! Nem tudom amúgy ,hogy jöttök ki egymással, de ez a nagyfokú bizalmatlanság nem jó dolog.
2015. febr. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vatafak ***** válasza:
ott a baj már nem kicsi....
2015. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fordítsd ellene a dolgot...

Ha nem mehetek sehova,menj te vásárolni,csekket fizetni,meg minden ügyes-bajos dologért ugráltasd...Aztán ha megunja,azt fogja mondani,csináld meg te magad.

De az elég durva,hogy nem bízik benned....ez nekem gyanús!!

2015. febr. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!