Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A kamionosok kötelesek letakar...

A kamionosok kötelesek letakaritani a havat és a jeget az autóról mielőtt elindulnak?

Figyelt kérdés
Épp most jöttem hazafelé reggel 5:30 tehát elég sötét volt még és a kamion ponyvájáról hatalmas táblákban esett le a jég, ha nem satuzok akkor valószínűleg el is kaptam volna, igazából ezzel veszélyezteti a többi közlekedőt nem? Nem akartam levideózni mert gondoltam úgyis baszhatom mert engem vesznek majd elő amiért vezetés közben telefonozok. A kérdés igazából az hogy mit lehet ilyen helyzetben csinálni? Vegyek egy kamerát a kocsira?

2021. febr. 10. 06:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

20-as látszik hogy fogalmad sincs az egészről. Nem kötelező az autóban hagyni a dolgaidat... Aki így áll hozzá mint te, az ne menjen kamionsofőrnek... Itt a kötelező dolgokat biztosítják csak. Azokból is az alapszintet. Ha valaki ezt jól akarja csinálni és nem kínlódni meg balf****odni akar, az költ felszerelésre, mert a legtöbbet csak egyszer kell megvenni, de nagyban megkönnyítik az ember életét... Mellesleg éves szinten belföldes megkeresi az átlag 4,5 milliót, a nemzetközis meg a 7 milla környékét. Aki ebből sajnálja a 2-300 ezer egyszeri befektetést korrekt felszerelésre, az vessen magára. Lehet mondani hogy há' de a cég ménem' ad?!?! Sehol nem adnak, ez van, ehhez kell sajnos alkalmazkodni. Olyan összefogás nincs amivel változtatni lehetne.

Amúgy leírtam már hogy nem kell a pót tetején mászkálni ahhoz hogy letakarítsd. De lökjed csak a hülyeséged nyugodtan. Kívülállóként.... Mert ez így annyira hiteles ugye. Fotelszakértő...


13 és 19-es válaszoló voltam.

2021. febr. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
36%
Hát a fotelszakértő te lehetsz, mert nehezen hiszem el, hogy kamionsofőr vagy, ha ennyire rózsaszínben látsz mindent. Na de részemről is ennyi, minden jót.
2021. febr. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
15%
a nagyesznek aki hozzakoti magat a letrahoz: ha eldol a letra akkor mivan? :D Rant magaval, okos vagy. Mert igy meg esetleg ugy tudsz vetodni hogy minimalizald a serulest, de ha okos modon oda vagy rogzitve akkor... Es ha tablasan van megfagyva a jeg mondjuk ,hogy az istenbe szeded le? Alulrol kellene utogetni a potkocsiban hogy feltorjon, de ha hutos vagy dobozos, vagy csak plombalt a pot? Egy akkora jegtablat te nem fogsz sajat erovel lelokni.
2021. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
0%
10 évvel ezelött is volt jég a kamion tetején senkit nem érdekelt. Pár éve megy telente ez a huzavona feleslegesen.
2021. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!