Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan szitu amitől “féltek...

Van olyan szitu amitől “féltek” vezetés közbe?

Figyelt kérdés

Amibe bizonytalan vagy, remeled elkerülöd

Esetleg inkább kerülsz kicsit stb


2021. márc. 19. 14:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, maximum egy reménytelen alárendelt út-főút kereszteződést kerülnék el, ha van jobb alternatíva, amiről tudok.
2021. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%

Gyáva népnek nincs hazája.

Miért kerülnék?

2021. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Balra kanyarodni forgalmas főúton - inkább megyek jobbra is visszafordulok.
2021. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan tükrös kereszteződést arról az oldalról kerülöm, ahonnan elsőbbséget kellene adni. Egy kiugró ház sarkától nem lehet az utat belátni, a tükör meg nem elég, főleg ha nem jók a látási viszonyok.
2021. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
67%
Igen van, ha Kekentèkkel összefutok, akkor összeszarom magam
2021. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

Én attól tartok mindig, amikor v.ki satufékkel áll meg a kereszteződésben, mikor neki macisajt/stop tábla van.

Olyankor is félek, mikor motorral haladok és mindenáron meg akarnak előzni, de neki csak akkor jó, mikor jönnek szemből, ezért jobbesetben is 30-40cm-rel mellettem megy el, majd "helyet csinál" magának az előttem haladó és köztem..

2021. márc. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
68%

Ha explicite félni nem is, de azért a nagy forgalmú lámpa vagy STOP tábla előtti meredek emelkedőktől tartok (tehát amikor kuplunggal, kézifékkel kell megtartani az autót egy meredek emelkedőn, miközben várod hogy zöldre váltson vagy kimehess táblánál a kereszteződésbe).

Ez persze csak akkor van, amikor nagy ritkán egy fapados, manuális váltós autóval megyek valahová. Visszagurulás-gátlóval és automata váltóval nem számít.

De ha választanom kéne, ez lenne az, amitől a legjobban tartok.

2021. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan mindenkitől félek. Nem tudhatod, melyik átlagosnak kinéző autót vezet egy idióta, aki nem vesz észre és kijön szemből előzni, vagy nem adja meg az elsőbbséget...
2021. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
6-7 éves gyerekek, akik egyedül sétálgatnak az utcán. Múltkor majdnem kifutott elém egy kislány a főúton. Vagy rolleresek, akik autónak képzelik magukat.
2021. márc. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy vad kiugrik elém.

Forgalmas útról balra kanyarodni, (egyszer nekem jöttek hátulról)

2021. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!