Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Van olyan szitu amitől “féltek...

Van olyan szitu amitől “féltek” vezetés közbe?

Figyelt kérdés

Amibe bizonytalan vagy, remeled elkerülöd

Esetleg inkább kerülsz kicsit stb


2021. márc. 19. 14:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Én először azt akartam ideírni, hogy Áh, nincs ilyen.


Aztán olvasva a kommenteket, teljesen igazatok van:

- ha egy kereszteződésrőp tudom, hogy rosszul belátható vagy sokáig tart kikanyarodni és van jó alternatíva, azt bizony kerülöm

- masszív ködben , ónos esőben az autópályát , de inkább eleve az elindulást kerülöm

- a macisajthoz , stoptáblához nagy fékkel bevágódó figurákat különösen gyűlölöm

- tartok attól is, ha valaki kis követési távolságot tart mögöttem

- többsávos út belső sávjából és forgalmas lakott területen kívüli úton balra kanyarodni is izgalmas tud lenni a mögöttes járművezetők figyelmének szintjétől függően

- szűk belvárosi utcákban bárhonnan jöhet egy gyalogos , takarásból is.

2021. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
A gyanús kopogó, surrogó, kalapáló hangoktól, a remegéstől, rázkódástól, ami a futóműből /motorból /váltóból jöhet. Volt olyan autóm ami hiába volt meg javítva, és minden is kicserélve, mindig előjött valaki zaj/kopogás/rángás, el is adtam de azóta bármikor megyek autóval mindig azt "várom", hogy mi fog történni épp, mi fog elromlani.
2021. márc. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Még a nyáron mentünk át pár furcsa borsodi településen. Ott valahogy féltem volna pár részre bemenni, inkább kerültem.
2021. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A budai hegyekben utálom a nagyon lejtős/emelkedős zsákutcákat, ahonnan ugye kis is kell jönni, ha már bement az ember, csak sokszor szűkek, némelyik kanyargós is, tele vannak parkolva és néhol alig van hely megfordulni. Kitolatni sem egy öröm, de megfordulni sem. :D Mondjuk félni nem félek tőlük, csak olyan nemszeretem dolgok, viszont nem mindig van lehetőségem megúszni őket.
2021. márc. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Másfél millió km után is, ha sötétben kell mennem ködben, és esőben, a zabszem ott van a hátsómban, mert hiába érzem magam bátornak, ha nem látok semmit. Egy ismerősöm is így gázolt halálra egy fiatal fiút, és ettől szó szerint rettegek.
2021. márc. 20. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Kormányt két kézzel markoló, idős emberektől.
2021. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
74%
Ha BMW jön mögöttem.
2021. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Vadveszélyes úton, éjszaka néha csak 80 körül megyek. Már 3 elgázolt szarvast láttam az út mellett. De sok sofőr még nem értesült róla, hogy feltalálták a szarvasokat, és száguldoznak, "mint dámvad, kit sggbelőtt az ármány", a költő szavaival.

A csúszós utat nem szeretem, de nem félek különösebben (csak amennyire muszáj), mivel ilyenkor kicsi a forgalom, én meg azért tudok vigyázni magamra valamennyire. Viszont a ködöt azt utálom, főleg éjszaka, vadveszélyes részen... 30 m-es látótávolságnál is megelőznek néha 100-zal, na, ha egy ilyen jönne szembe velem, nem úszná meg egyikünk se.

A "normál" szituációk közül az A-oszlop a rémálmom. Városban simán ki tud takarni nem csak egy gyalogost a kereszteződésnél, hanem egy komplett autót is. Az előrehajlás kevés, néha pont ez kell hozzá, hogy végig takarásban maradjon, és mikor mégis kibukkan, padlófékkel tudok csak megállni. Pár évente van egy meredek helyzet ebből, nem győzök bocsit integetni ilyenkor.

2021. márc. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
èn csak attól fèlek beszorulok egy kereszteződèsbe, ès nem tudnak kikerülni. Ez 2 szer fordult elő. 1 szer 2 sàvoson, de ott megoldottam a 2. nàl ègett az arcom....
2021. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, hogy félek tőle, de a Kőér utca / Vaspálya utca kereszteződés elég necces tud lenni, ha a Kőér utcán jössz (Jászberényi út irányából), és szeretnél egyenesen haladni...

Ami konkrétan félelmet kelt bennem az az, ha valaki belemászik a seggembe, de az teljesen jogos, hiszen balesetveszélyes.

2021. márc. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!