Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért van az, hogy a közlekedé...

Miért van az, hogy a közlekedési összetűzéseknek (road rage) 98%-a sima provokálás vagy önbíráskodás?

Figyelt kérdés

Nézzétek meg ezt a videót. Nem mondom, hogy jó ez így amit elkövetett a BMW-s, de könyörgöm, csak a kanyarodáshoz lépte át a záróvonalat (nem akart 800m-t kerülni egy nyomorult bekanyarodásért) erre az ostoba videós ledudálja, mert nem tetszik neki. És mégcsak nem is veszélyeztette, mert simán megtudott állni féktávon. Ez önkéntes rendőrködés!


[link]


Miért nem lehetett volna csak magában elmormolni egy "anyád" szöveget és mindenki ment volna tovább a dolgára? Ehelyett ez az "önélzetes kis latol" kiprovokált egy közlekedési balhét, amire semmi szükség nem volt.

A BMW-snek meg nyilván felment a pumpa, mert senki nem szereti, ha ledudálják én se pedig én csak egy kis Fabia-t vezetek, de volt már, hogy én is beintettem másnak amiért annyi ideje van, hogy játssza a rendőrszerepet.


És tényleg komolyan gondolom a kérdés, adjatok normális választ senkit nem akarok bántani. Miért van ennyi önkéntes rendőr az országban miközben a jóval kényesebb dolgokat elkövető hatalom ellen meg senkinek nincs ilyen erőteljes véleménye?



2021. ápr. 10. 12:17
1 2 3
 21/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"még indexelt is"


Bocsánat, nem tudtuk, hogy ha egy BMW indexel, akkor minden azonnal meg is van bocsátva neki. De az is lehet, hogy csak én nem láttam a KRESZ-ben azt a kitételt, hogy ha egy BMW indexel, akkor átlépheti a záróvonalat is. Bocs, ha ez tényleg így van, akkor leadom a jogsimat.

De a paraszt az paraszt akkor is ha indexel, meg akkor is ha nem.

2021. ápr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
kicsi a pöcsméret illetve túl sok a szilikontömés
2021. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
47%

Mit mondjak erre..

Aki dudált,az is hibás,mert mondjuk nem 100km kellene bevenni az kanyar,másik meg már veszélyezte az közlekedés..

Egyik hülye,másik idióta,ennyi.

2022. ápr. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
#23 tolmácsot kérek.
2022. ápr. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!