Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Osztottál már meg az internete...

Osztottál már meg az interneten általad tapasztalt szabálytalan közlekedéssel kapcsolatban valamit?

Figyelt kérdés

Mi az a pont, amit az emberek úgy éreznek, hogy szükséges megosztani?


Egy csomó helyen látok kifigurázva szabálytalan parkolásokat. Ilyenkor fel sem merül az emberekben, hogy azért úgy áll, mert mondjuk a mellette lévő már előtte bénán állt be, vagy valaki figyelmetlen, sza.r napja van, ismeretlen a környék, tombol a gyerek hátul, haldoklik egy családtagja, de megy a kommenthuszárkodás.


2021. ápr. 14. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Publikusan nem, de pár ismerősnek küldtem már el veszélyes előzéseket, manővereket, majdnem gázolást.
2021. ápr. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyet szerettem volna kitenni. A Teslás a pirosnál elindult és a gyalogosok között hajtott át. De legalább indexelt mert sávot váltott...
2021. ápr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ismerősöknek meg a "napom" részen osztottam már meg érdekességeket.

Volt, hogy parkolás témában is.


Amúgy meg, az, hogy szar napja van valakinek, meg bőg a gyerek hátul nem jogosítja fel arra, hogy paraszt legyen másokkal szemben.


Az tény, hogy paneloknál például össze-vissza állnak be, aztán ha mellé állsz és elmegy, te tűnsz parasztnak.

2021. ápr. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De néha elgondolkozom, hogy jó lenne egy 360 fokos fejkamera, főleg gyalogosan. Mert értek már meglepetések.


Például megyek a zebrához, látom, hogy mercis lassít, lassít, majd amikor lelépek full gázzal elhúz előttem.


Vagy BMW-s gyerek gondolt egyet, állt a full pirosnál, majd egyszer csak kövér gázzal átrongyolt a gyalogosok között, hogy a közeli buszmegállóban kirakhassa a csaját.

2021. ápr. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, amikor legszívesebben magamat tettem volna fel az internetre:D


Fullon volt a LIDL parkoló, leparkoltam, majd mire kijöttem, aki elé- és mögé beálltam (motorral voltam, a két autó egymás mögött állt, nagy hely volt az autók eleje és hátulja között, és oda beálltam) elmentek. Nem is mondom, mennyire néztem ki hülyének. Krva gáz volt, legközelebb 3x is átgondolom hova állok.

2021. ápr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, hát ilyen mindenivel előfordult.

Pl. amikor még panelben laktam, mentem haza, két autó állt egymás mellett, beálltam melléjük rendesen harmadiknak.

Mikor 5 óra tájban lenéztem az ablakból, a parkoló fullra tele volt, csak az én autóm ott állt szépen magában, mindkét oldalon annyi hellyel, hogy egy kispolszki még befért volna, de normális méretű autó már nem, szóval kb. 2,8 autó helyét foglaltam el... A szomszédok persze tudták, hogy az az én kocsim. Azonnal fogtam a kulcsot, és arrébb álltam.

2021. ápr. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!