Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogyan dolgozzam fel, hogy...

Hogyan dolgozzam fel, hogy nem adtam meg az elsőbbséget az egyik munkatársamat?

Figyelt kérdés
Egyszerre értünk a kereszteződéshez, ő biciklivel jött szembe velem, amikor a magasabb rendű úthoz értünk. Ő egyenesen át akart hajtani a kereszteződés, én pedig balra akartam fordulni. Ebben az esetben nyílvánvaló, hogy neki lett volna elsőbbsége. Én viszont (mivel nem jött senki a főúton) behajtottam a kereszteződésbe, egy kicsit balra is fordultam, közben indexeltem, és csak azután álltam meg, a kereszteződésben, hogy elmenjen. Azóta is lelkiismeret-furdalásom van, mert ilyen nagyot hibáztam.

2021. ápr. 16. 18:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
... Engedd ezt el....
2021. ápr. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ennél csak rosszabbakat látok minden nap. Engedd el. Tanulj belőle és kész.
2021. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ne foglalkozz vele, tedd fel magadnak a kérdést h 100 év múlva kit fog ez érdekekni... Egyetértek az elsővel.
2021. ápr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem ez nem nagy hiba. Mások is a kereszteződésben állnak meg amíg megvárják a telezöldes hülyeséget.

Ha akarod, kérj tőle elnézést, és menj el pszichológushoz, lehet, hogy túlzásba viszel vmi aggodalmat..

2021. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 vantel ***** válasza:

Néha mindenki arcoskodik.

Beszéld meg vele ha zavar.

2021. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez nem lámpás kereszteződés volt.
2021. ápr. 16. 19:22
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
De te tulajdonképpen megadtad neki az elsőbbséget, ha nem kellett hirtelen fékeznie vagy kormányoznia. Ez ennyi.
2021. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Rögtön utána kellett volna bocsánatot kérned, elmondani, hogy hibáztál. Közlekedésben mindig hibáznak, nem neheztelne rád ezek után.

Így, hogy ez már nem friss történet, hát még mindig jobb, ha ezt megteszed, csak már nem lesz olyan jó a fogadtatása.

2021. ápr. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez ma, munka után történt. Jövő héttől szabin lesz, személyesen nem tudok tőle bocsánatot kérni. Úgy tervezem, ma írok neki. Szerintetek jó ötlet?
2021. ápr. 16. 20:58
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Annak idején egyetemi oktatóm elé vágtam ki szabálytalanul a parkoló kijáratánál, mert azt hittem a parkolóba fog bekanyarodni, de ő ment tovább egyenesen a másik épülethez. Ha jól emlékszem még anyázás is volt a részéről, de aztán sem utána, sem később nem lett belőle semmi, pedig utána még évekig találkoztunk a gyakorlatokon. El kell ezt engedni, kérdező, intelligens ember nem tartja magában a haragot egy kis apró incidens miatt.
2021. ápr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!