Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Szerintetek hogy történt a...

Szerintetek hogy történt a ceglédberceli baleset ?

Figyelt kérdés

Miért nem volt annyi esszük az utasoknak legalább hogy szóljon a sofőrnek hogy az autó át tért a szembe jövő sávba.

Akkor meg előzhető lett volna a baleset szerintem nem?


2021. ápr. 21. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez most valamiféle fáziskésés? Évekkel ezelőtt volt a baleset.
2021. ápr. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom de attól még lehet beszélgetni róla nem ?🤔😬😅
2021. ápr. 21. 11:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, minek visszatérni rá, ilyen mélyrehatóan, hogy "mi lett volna, ha..."


Egyébként a neten azt írták akkoriban, hogy nem tiszta miért ment át a másik sávba, lehet, hogy előzni akart. Ha előzött, akkor nem tud visszahúzódni, még ha szólnak is neki, mert mellette ott van egy másik autó.

2021. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

A sofőr élőzött és azt hitte, osztottpályás úton van (akkor még nem adták át azt a szakaszt az M4-en, így 2x1 sáv volt), de még 3 hónap volt az átadásig. A többiek valószínűleg nem figyeltek, aludtak, telefont nyomkodtak, stb.

És igen, ha már az előzés kezdetekor szól valaki, hogy haló, jön egy kamion, akkor valószínűleg felkapja a fejét a sofőr, visszamegy és jó esetben leteszi a telefont és máshol sem történik semmi gond. Sajnos nem így lett.

2021. ápr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert ez egy kérdez felelsz oldal úgy tudom és gondoltam akkor kérdezek mert érdekelt az emberek véleménye
2021. ápr. 21. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!