Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mit tudnék tenni a közlekedésb...

Mit tudnék tenni a közlekedésbiztonság javulásáért?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vezetek, és mindig km-re pontosan betartom a sebességhatárokat, sokszor alatta is megyek. Idegesítenek a száguldozó autósok, Budapesten van belőlük rengeteg. Dühöt és félelmet érzek ha meglátok egyet és mögöttem van egy és nem tud tőlem menni akkor le szoktam neki fékezni akkor majd elmegy a kedve a száguldózástól ha meg megelőz akkor jól levillogom vagy felveszem kamerára.

Jelenleg 21 esetben tettem feljelentést a rendőrségen, csak néhány példa szembe sávban előztek, féklámpát villogattak előttem aztán elhúztak, kimutattak az ablakon valami csúnyát. De sima eseteket is felveszek amikor egy autós gyorsan megy és azt szoktam otthon nézegetni. Illegális gyorsulási versenyekre gyakran kihívom a rendőrt. (Vácin meg Hungárián szoktam tapasztalni ilyen jelenséget).


Mélyen lesújt és fel háborít a magyar közlekedési morál. Undorodom a suttyó emberektől legszívesebben ki tudnék nekik köpni hogy el csúszanak. Olyan szabályrendszer kéne ide mint ami Svácjban van hogy 50 helyett 51 el mész már jön az 4000 eurós bírság és a járművet azonnal hatállyal lefoglalják és elárverezik! Akkor nem lenne ennyi baleset, veszélyes szituáció és az emberek nem mernének gyorsan menni.


Hogy tudnám segíteni a rendőrség munkáját? Hogy szigorodjanak a szabályok és be is tartsa azokat a nép?


Most is remegek az idegtől miközben írom. Elnézést ha durván fogalmaztam.



2021. ápr. 30. 13:59
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

szóval még "büntetgetsz" is... Csak nem büntetőfékezéssel...??


LOL

2021. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer ezt a majmot kiszedik az ablakon át, és a seggébe fogják dugni a kameráját, az tuti.
2021. ápr. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
a kérdező erősen urbánus legendákból táplálkozhat.... :) erre utalnak az irreális információi...:)))
2021. ápr. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírsz, az súrolja a bűncselekmény határát. Nem vagy alkalmas járművezetésre. Végleges eltiltás lenne arányos. És a 21 feljelentés megkérdőjelezi az elmeállapotodat is. Sajnálom a rendőröket és a környezetedet.
2021. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Látom itt is mindenki a gyorshajtókat védi és engem szapul. Élvezem amikor 45-el megyek előttettek és nem tudtok megelőzni és villogtok rám! Azt is élvezem amikor beküldhetem a felvételt a rendőrségnek! Ez jár nektek.
2021. ápr. 30. 14:20
 16/45 anonim ***** válasza:
100%
10: ez egy nő...??? atyaúristen.... :-DDD
2021. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Simán lefékezek az előtt aki rám mászik és nem tartja be a követési távolságot.
2021. ápr. 30. 14:21
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
15: te súlyosan pszichés beteg vagy!
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Van itt baj a toronyban... :-D :-D
2021. ápr. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

na már most tudom hogy ez is egy ilyen jó 50 oldalas thread lesz, mint az a ladás nyomtávszélesítős pogácsás tag :D

kérdező, téged egyszer úgy elvernek mint a szart :D

2021. ápr. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!