Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kétsávos úton az egysávos...

Kétsávos úton az egysávos körforgalom előtt szabályos ez?

Figyelt kérdés

Adott ez az eset:

[link]


A videó külön: [link]


A videót készítő volt bunkó paraszt itt, vagy aki ki akart elé kanyarodni? Nekem az lenne a logikus, hogy mind2 sávon halad a forgalom és a körforgalom bejáratánál cipzár elven engedik a besorolást a külső sávról. Néha járok erre (fehérvári elkerülő) és nem egyszer boltottam bele olyanba, hogy a külső sávot egy személykocsi, vagy kamion foglalta. Mindenki a belső sávban vár, miközben a külső üres amúgy... És nem egyszer ez fél óra!



2021. máj. 11. 13:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%
ez most olyan hogy csinàltàk az M0.-t. belső sàv megszűnik. Most húzzam rà a kormànyt, mert jobban haladt a sor... ha sietek ott megyek, ès elvàrom, hogy beengedjenek zipzàr elven. közèpsőbe mentem, ràèrtem, benzint fizettèk, jött a beleőbe, ahol megszűnt a sàv beengedtem a màsikat... de ez a viselkedès elfogadhatatlan...
2021. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Crisopher ***** válasza:
100%
Kis hazánkban a cipzár elvet nem ismerik. Mondjuk a fehérvári elkerülőre turbókörforgalmakat kellett volna helyezni, és akkor nem lenne ez az egész.
2021. máj. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt a körforgalmat jól elbaszták, anno nem szűkült be 1 sávra a bekötő út, tiszta hülyeség ha engem kérdeztek.
2022. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!