Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Jogosan jött nekem egy ember...

Jogosan jött nekem egy ember csak azért, mert levillogtam egy nagyon szabálytalanul bekanyarodó autóst? (sztori lent)

Figyelt kérdés

mentem egy úton. egysávolt volt, kátirányú. szaggatott vonal a két sáv között. Egyszer csak egy ugyanolyan út torkollik bele 90 fokról jobbról.

Látom, hogy egy fekete porsche áll keresztben. Tudjátok hogy akart bekanyarodni? Az én sávomra keresztbe ráállt és indexelve várta amíg a (nekem) szembesávból elmennek. Én egy jóóóó hosszút dudáltam, mert hát azért eléggé nagy pofátlanság ráálni a sávomra csak azért, mert nem engedik be a túloldali sávon. (a porschés nő balra akart bekanyarodni nagy ívben.) Én mivel éjszaka volt, ezért elkezdtem villogni úgy 30 másodperc után, mert mögöttem is dudáltak mint az állat, nem tudom hány km-re sor volt már. Ezt meguntam és mivel elég faxa béjemvém van, ezért a fényszóró magasságát a legmagasabbra (nő arcára) irányítottam és a ledes távolságival stroboszkóp szerűen villogtam. Ő meg mutogatot nekem, hogy mi bajom van, meg takargatta a szemét. Most járunk 3 percnél. Azóta áll ott. A nő mögött meg nem engedték hátra, mert ott is hatalmas sor alakult ki, nem elhetett megoldani, hogy az összes autó hátramenjen. Szemből meg jöttek rengetegen, mert valamikoncert volt. Én dudáltam villogtam, a nő már alig látott. Közben rám is villogtak ésrám is dudáltak.


Most jön az a rész ahol nekemjön a nő. Ekkor a nő kiszáll és elkezd velem üvöltözni ilyen sikítós rikácsolós hangom, hogy mit kell villogni meg dudálni. Én meg mondom neki, hogy nem kell kiabálni hallom így is (téptem az idegeit) talán máskor nem kell keresztben megállni. Ha hátra néz, akkor talán látja, hogy több kilóméteres a sor. És ez mind csak MAGA miatt. Ekkor a fémkarikás táskájával megcsapta a kocsimat. Lejött a fekete fényezés.

Ekkor már kiabáltak is mögöttem, hogy húzzak már a pcsába. Felvilágosítottam őket, hogy nem tudok, ugyanis keresztben áll az a nő. Hálistennek a többi emberben volt emberség és egyetértettek velem. Megállították a szembeforgalmat, a nő anyázva elment, de én utána még feljelentést tettem, mert megrongálta a kocsimat. Rendszám alapján tettem.


Namost. Tényleg így kell ezt? Nekemjön azért, mert Ő állt meg keresztben az úttorkolatnál? Teljesen megakadályozva a továbbhaladást? jobbra szalagkorlát, balra árok. Tehát kikerülni sem tudtam. Plusz km-re sor. Alap, hogy tudatom vele, hogy mekkora paraszt.


2020. júl. 2. 16:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
rosszul írtam. Ekkor EGY nő kiszáll. anyós ülésen ült, valszeg a barátnője a sofőrnek.
2020. júl. 2. 16:38
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Kamu sztori. A fasza abéjemvék mind szenonosak, abban meg kézzel nem lehet állítani a fényszórómagasságot. Gyenge próbálkozás volt, Lajoska.
2020. júl. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
2. "ledes" és ha már fszságot beszélsz akkor legalább írd le helyesen.
2020. júl. 2. 16:47
 4/21 A kérdező kommentje:
Nagyon örvendek Lajoska. Én Ágnes vagyok.
2020. júl. 2. 16:48
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
A fasza béjemvédet is ilyen picsogásból vetted?
2020. júl. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%

Kifogtál egy idegállapotban lévő gyökeret.


De amúgy nem értem a kérdést. Nyilván ha kiszáll valaki üvöltözni és verekedni pusztán amiért rávillogtál, az nem normális, nem is értem mit kell ezen megtárgyalni.


Ha esetleg visszaigazolást keresel, hogy te voltál-e a saras vagy ez a gyökér, a leírás alapján egyértelműen ez a gyökér volt a barom; villogásért/dudáért hol jogos az, hogy kiszáll az ember verekedni? Ha kár ért és megtetted a feljelentést, akkor szerintem nincs ezen mit rugózni. Javíttasd meg a fényezést, tedd el a számlát és a műbizonylatot, majd ha akarod használd fel kártérítési perhez.


#2


> "A fasza abéjemvék mind szenonosak"


Technikai értelemben véve attól még lehet fasza az a bömös, bár valóban igaz, hogy az igazán fasza BMW-kben split-projector xenon van másfél milliós feláron (funkcióját tekintve ugyanaz, mint az Audi LED-matrix, ugyanazon az áron is van).

2020. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
6. Igen van xenonos fényszóró, sőt az a gyári, de az enyémben konkrétan ledes van :)
2020. júl. 2. 17:38
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Szép mesét rittyentettél!
2020. júl. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézzük. Ő feltartotta a torgalmat X ideig, de te még azon felül is.
2020. júl. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
9. Nem így van. Amíg Ő feltartotta, addig játszódott ez az egész. utána is még bőven szarakodott.
2020. júl. 2. 19:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!