Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Forgalmi vizsgán elegendő ok...

Forgalmi vizsgán elegendő ok a bukáshoz, ha egyirányú utcában nem húzódok az út bal szélére balra fordulásnál?

Figyelt kérdés

2021. szept. 12. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Ez tipikus bukóok.
2021. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
igen ,
2021. szept. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
hajjaj, főleg ha nem ez az első rovás.
2021. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnali bukást jelentő hiba.
2021. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 MGéza ***** válasza:
100%
Indexelés elmulasztása, helyezkedési szabályok, erre a legtöbben azonnal buktatnak.
2021. szept. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

Sajna buktatnak de nagy hülyeségnek tartom.


Nyilván ugyebár ennek az lenne a célja, hogy az egyirányú utcákat két sávú útnak kezeljük és akár mindkét irányból befordulhasson egyszerre egy-egy autó, de tudjuk jól, hogy a gyakorlatban ez nem így működik. Én is ha balra akarok bekanyarodni egyirányú utcába, megvárom míg a velem szembe érkező megteszi ezt előttem, nem fordulok vele egyszerre.

2021. szept. 13. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ez volt az egyetlen hibám a vizsgán és mégis megbuktattak. Mindez egy szűk utcában történt, ahol a bal oldalon autók álltak, és nem volt sok lehetőség balra húzódni.
2021. szept. 13. 22:00
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Na ez tipikus esete annak, hogy ha szőke kékszemű és nagymellű lettél volna, hiba nélkül átmész.
2021. szept. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem lehet balra huzodni, akkor azért nem buktathatnak. fellebezd meg
2021. szept. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
36%

"Nyilván ugyebár ennek az lenne a célja, hogy az egyirányú utcákat két sávú útnak kezeljük és akár mindkét irányból befordulhasson egyszerre egy-egy autó, de tudjuk jól, hogy a gyakorlatban ez nem így működik. Én is ha balra akarok bekanyarodni egyirányú utcába, megvárom míg a velem szembe érkező megteszi ezt előttem, nem fordulok vele egyszerre."

Ezt at gondoltad? Egyiranyu utcarol beszelunk, miert is akarsz oda befordulni, vagy, ha igen (tabla engedi)akkor miert jon szembol vki?

Helyesen: pl.: a balra kifele fordulo, ha balra huzodik akkor nem akadalyozza a jobbra kis ivben kifordulot!

Bukas pedig az "akadalyozas" miatt van, nem a mellmeret fuggvenye ;)

2021. szept. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!