Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Lehet ilyen esetben rendőrt...

Lehet ilyen esetben rendőrt hivni?

Figyelt kérdés
Van egy baleset. a vètkes el is ismeri. De az autó nem az èn tulajdonom, hanem kölcsönbe van nàllam.Le van papírozva minden. De a tulaj azt mondta, hogy bàrki a hibàs, ès függetlenül hogy èn vagy a màsik, akkor is rendőrt kell hívni. Ti megèrtenètek ha rendőrt hívok, miközben korrektül (pl ha veled ütköznèk) elismered hogy a baleset a te hibàd, vagy èn ismerem el hogy az èn hibàm, arra hivatkozva, hogy a tulaj külön kikötèse ez?
2021. szept. 13. 09:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért érdemes rendőrt hívni, hogy készüljön jegyzőkönyv. A vétkes fél bármikor megváltoztathatja azt hogy elismeri, csak a biztosítóhoz kell bemennie.
2021. szept. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
11! Erre céloztam én is. Ezért hívtam ki őket, mert korábban volt ilyen. És a másiknak adtak igazat. A kiérkező rendőrök meg azt mondták, hogy feleslegesen hívtam ki őket, és megbírságolnak. A vétkes autóst is büntették volna, de engem is.
2021. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

9#10#:

a vàlasz kiíràsa utàn ezt az oldalt talàltam èn is.Bàr nem olvastam vègig szövegkeresèsben kerestem rà nem talàltam ilyent.Ezèrt is írtam hogy lehet tèvedek.


Amondó vagyok hogy azèrt írtam ki a kèrdèst, mert nem tudom a vàszt.Te pedig azèrt vàlaszoltàl, mert úgy gondolod, hogy okos vagy ès tudod, vagy voltàl màr ebben a szituban (pl1#) ès egy tapasztalatot ír le. Az 1 ső vàlaszod felvetett egy kèrdèst (ami törvèny, jog) amit rosszul tudtam, de legalàbb nem kell mègegyszer kiírnom egy kèrdèst.


Ne vedd fel kötekedèsnek, nem vitànak szàntam. Azt szoktam mondani ha 10 ből 8 ugyan azt mondja akkor nem a 8 az idióta hanem a 2.... Szàmomra hasznos volt a vàlaszod...

2021. szept. 13. 10:47
 14/14 anonim ***** válasza:

HA nincs személyi sérülés és megtudtok egyezni akkor nem kell rendőrt hívni.

Ha indokolatlanul kihívod meg büntethet.

2021. szept. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!