Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért léteznek ilyen vezető...

Miért léteznek ilyen vezető típusok?

Figyelt kérdés
Általában én nyugodtan elindulok munkába/bevásárolni stb.. és mindig látok nem 1-2 olyan autóst aki rohan előzget nyomja neki majd a duplájával, és végül mégis én is ugyanahoz a lámpához érek oda, ahol ő áll :D ennek mi értelme? Nem képes időben elindulni, vagy nem veszi észre, hogy 10km-en egy percet se tud nyerni ezzel, de cserébe másokat veszélyeztet? Hogy sikerül egyáltalán a jogsi egy ilyen embernek?

2021. szept. 25. 10:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én sem értettem soha. Minap történt ilyen velem, piros lámpa 300 méterre, szépen elveszem a gázt és gurulok, mögöttem a parasztja meg jön a seggembe és húzódik a felezővonal fele.


Van egy kamiomos ismerősöm, ő mondta hogy Romániában divat ez hogy az utolsó méterig padlógáz aztán satufék :D

Aztán csodálkoznak az emberek hogy gyorsan fogy a benzin

2021. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
20%
Ez nem ok semmilyen veszélyeztetésre, de ha ültél már erősebb autóban tudod, hogy kéri, hogy nyomjad neki. Én így vettem észre. Ha meg a lassúak betartanák a szabályokat pl. jobbratartás, kimész a jobboldali sávba, amikor lehet, akkor nem kerülgetnie kéne, hanem csak elmennie melletted a bal oldali sávban. Szabálytalanság veszélyes szabálytalanságot szül, ha felidegesíted. Tehát ha mások biztonsága ennyire érdekel, te is tartsál be mindent, ne csak itt puffogj. Csak hogy tisztázzuk én nem vagyok ilyen kerülgetős, csak nagyon unom már az ilyen beszólogatós, nagymama tempóval közlekedő, belső sávot elfoglalókat.
2021. szept. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
#1 Na igen erre céloztam én is körülbelül
2021. szept. 25. 11:38
 4/19 A kérdező kommentje:
#2 Ez valami kisebbségi pénisz komplexusos duma, hogy "drága kocsinak nyomni kell"?:D egyáltalán nem egy "olcsó" kocsival járok, de nem érzem hogy nyomni kéne neki. Betartom amit megtanítottak igaz néha túlmegyek rajta, de szerintem mindenki. De nem nyomom maxra a gázt, hogy egyik lámpról másikig hajtsak én erre akartam kilyukadni. De ha te pontot szeretsz gyűjteni, hát bátran :D majd autópályán meghúzom neki, de városban nem.
2021. szept. 25. 11:40
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Parasztok. Kivétel nélkül valami erőszakosan kinéző szarjuk van a kisfütyi alatt.
2021. szept. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,igazad van.Ahol 50-es tála van,ott ötvennel,30-asnál,harminccal menjen mindenki és akkor nem lesz sem veszélyes,sem sima szabálytalanság. Suzukival is,Ferrarival is.Egyébként,az a szabálytalan,aki 30-as táblánál,ötvennel megy. Akkor veszélyesen szabálytalan.Utolsó kérdésedre pedig,az lehet az életszerű válasz,hogy vette.Persze,az sem kizárt,hogy nem is volt neki vagy már elvették,de kit érdekel? Odim,merdzom,bömösöm van,hová jönnek hozzám a többiek,a vélhető stílus.
2021. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Valójában 10 km-en nyer vele. Az, hogy te 1-2 lámpaváltásig nem látod, hogy jobban haladna, hosszabb távon, gyorsabb valamivel. Az már más kérdés, hogy milyen szinten mennyivel éri meg/nem éri meg nyomni, mennyire állat módjára kell menni stb stb.
2021. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
#5 úgy látszik, hogy aki leszavazott az beismerte hogy kicsi a cerkája :D
2021. szept. 25. 21:02
 9/19 A kérdező kommentje:
#7 van olyan lehetőség is, hogy időben elindul, és nem kell más életét, vagy épp a sajátját kockáztatnia 5 perc előnyért.
2021. szept. 25. 21:03
 10/19 anonim ***** válasza:
63%

#9: Látom nem ment át a lényeg... Nem az időben elindulás a lényeg, hanem az úton töltött idő és a forgalom lassú csordogálása. Azt meg írtam, hogy a mérték azért nem mindegy. Nem mindenki potenciális gyilkos, aki megelőzi a 40-nel bámészkodókat, vagy jobbról elhalad melletted, ha bentfelejted magad a belső sávban. Aki meg 120-szal közlekedik a belvárosban annak meg úgyse tudod megmagyarázni. Nem azért megy annyival mert későn indult.


#7

2021. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!