Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért léteznek ilyen vezető...

Miért léteznek ilyen vezető típusok?

Figyelt kérdés
Általában én nyugodtan elindulok munkába/bevásárolni stb.. és mindig látok nem 1-2 olyan autóst aki rohan előzget nyomja neki majd a duplájával, és végül mégis én is ugyanahoz a lámpához érek oda, ahol ő áll :D ennek mi értelme? Nem képes időben elindulni, vagy nem veszi észre, hogy 10km-en egy percet se tud nyerni ezzel, de cserébe másokat veszélyeztet? Hogy sikerül egyáltalán a jogsi egy ilyen embernek?

2021. szept. 25. 10:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
az előző valaszokat egy tènyezővel kiegèszítenèm. A sietsèg. utolsó percbe elindul, jaj egy dugó, 10 perc kèsès, jaj már nyomni kell...
2021. szept. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azért, amiért az élet más területén is léteznek ilyen smberek. Ez ugyanaz, hogy valaki nem érti miért gáz ha megcsalja a párját, vagy mi~rt gáz ha veri a gyerekét, vagy miért baj, ha szekálja az osztálytársát, stb. A különbség itt csupán az, hogy sokan veszélyeztetik mások életét ezzel a stílussal. Többször írtam már itt válaszokat, kérdést is. Aneszt asszisztens vagyok, rengeteg balesetet okoznak az ilyen típusú sofőrök, majd szeretik a lassabban haladólra fogni, ami nem igaz, jogtalan. Nem igaz, hogy a 80-90-el haladó veszélyeztet bárkit, hiába mondják ezt a nagy okosok. Ezek általában 140-el előzgetnek beláthatatlan kanyarokban, majd ráfogják a 90-el haladóra, hogy há' nem bírt menni kikellett előzni. Lekell sz@rni az ilyet, meg elengedni magad mellett, mást nem tudsz.
2021. szept. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Mert szereti a sebességet, és unatkozik ha tötymörög.


Üdv: Egy BMW-s

2021. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#13 Ha nem irónia akkor, hát nem tudok mit mondani hámozz meg egy banánt

Ha meg irónia, akkor igen ilyen a tipikus majomXD

2021. szept. 27. 19:58
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Irónia :))
2021. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :D sajnos neten nem jön át ezért írtam a két végletet pacsi
2021. szept. 27. 21:55
 17/19 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok.Igen tizenhármas általánosítottam,de a jelen lévők,mindig kivételek.Ettől még a többi típusban is előfordul,hogy szeretjük a sebességet,de mértékkel. pl autópályán 140.Üdv! Egy Opelos.
2021. szept. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
èn kiviszem a maxot az autópályán.... imádom beelőzni az autókat.... Kár hogy többett kell elengednem.... 23 èves polóval járó szemèly....
2021. szept. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 bazaltkaroly ***** válasza:
Nem helyeslem ezt a vezetési típust, de el kell ismernem, hogy jobban megtűröm mint a csúcsforgalomban tötyögőket, és balfékeket.
2021. dec. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!