Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Létezhet h éles helyzetben...

Létezhet h éles helyzetben jobban vezetünk?

Figyelt kérdés

Pl én félek picit az emelkedős Indüléstol. Garázsba beallaskor gyakorlom van olyan h néha nem vagyok megelégedve.

Erre ma élesben tök ösztönösen sikerült hibátlanul


2021. okt. 1. 19:32
 1/7 Vortrex ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, jár a kockacukor
2021. okt. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Valószínűleg azért sikerült jól, mert nem tökölted el.
2021. okt. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
gyakorlás kérdése, gépelni is megtanultál.
2021. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
#1 Ezt én is tudom🙄 Hol lehet átvenni azt a bizonyos kockacukrot?
2021. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Mit akarsz átvenni? Bekockult a cukor és elkezdett járni.
2021. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Létezhet olyan, hogy ha stresszhelyzetben elönt az adrenalin, akkor gyorsan tudsz dönteni, és elemezni a történéseket.

De azért egy elindulás szerintem még nem az a stresszelős helyzet.

2021. okt. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, még a jogosítvány megszerzése előtt, mikor felügyelet mellett vezetgettem…néha azért voltak gondok az elindulással, de amikor jött egy éles helyzet (pl. el kellett indulni egy kereszteződésben, hogy be tudjon kanyarodni egy másik autó), akkor sose volt gondom.

Amin magam is meglepődtem: akkoriban nem volt alkalmam gyakorolni az emelkedőn való elindulást, azonban egyszer egy elég meredek utcában (nem budai hegyeket kell elképzelni, de egyáltalán nem volt sík) volt egy olyan méretes fekvőrendőr, amin kb. tízzel tudsz átmenni az autó károsodása nélkül. Na én itt annyira óvatos szerettem volna lenni, hogy sikeresen megálltam első kerékkel a fekvőrendőrön.

Valószínűleg egy gyakorlópályán lefulladtam volna 5x (minden korábbi gyakorlat nélkül), ebben a helyzetben mégis sikerült elindulnom kézifék nélkül, kicsit több gázadással.

2021. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!