Kinek volt igaza?

Figyelt kérdés

Szokásos bevásárló körömet róttam a városban, amikor Spar parkolóban a következő történt.


Leparkoltam, kiszálltam, kivettem egy bevásárlókocsit a helyéről és elkezdtem begyalogolni a boltba vele. Ehhez át kellett mennem a túloldalra.


Láttam, hogy előttem egy középkorú hölgy be akar tolatni egy üres parkolóhelyre, ezért megálltam, hogy mondom hadd menjen.


Néz rám tág szemekkel, én nézek vissza rá tág szemekkel. Fél percig semmi, mondom megindulok, mert azt várja, hogy átmenjek.


Erre azon nyomban lehúzza az ablakot és hallom a sopánkodását, hogy na de uram ezt ön sem gondolta komolyan, hogy képzelem hogy átmegyek mögötte, hát nem látja, hogy tolatni akar?


Mondom neki hölgyem, én láttam, de én ott álltam, akkor miért nem indult meg, maga is látta, hogy elengedem.


Erre beszólt, hogy ez már a sokadik ilyen a mai napon, neki én ne magyarázzak.


Erre én közöltem vele enyhén indulatosan, hogy egy, én ott álltam mint a f.sz, miért nem tolatott be akkor, miért rám nézett helyette, kettő amúgy is gyalogosként elsőbbségem lett volna, szóval ha elüt, akkor ő szívja meg, szóval még örüljön is, hogy megpróbáltam elengedni, nem pedig vakon kellett volna tolatnia! Aztán elköszöntem tőle, mentem a magam dolgára.


Neki volt igaza vagy nekem? Tényleg ott kellett volna állnom percekig is akár, hogy méltóztasson betolni előttem? Már csak azért is, mert amúgy részben jogos volt a kiakadása, mert jómagam is tapasztalom a nagy parkolókban, hogy a gyalogosok képesek tolatás közben holttérből bemenni a kocsi mögé.



2021. okt. 13. 11:52
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
84%

Neked volt igazad.

A nőnek meg lehet nehéz napja volt. Engedd el szerintem.

2021. okt. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is neked volt igazad. Ha nem tolat a parasztja mégis mit gondolt, vagy legalább intett volna.
2021. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Máskor kérdezd meg hogy kér-e xanaxot :DD
2021. okt. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagy No-Spa-t.
2021. okt. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Izé, vagy No-Spa-t. :-)
2021. okt. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bringával közlekedve néha szoktam találkozni hasonló határozatlansággal, a legjobban az vált be hogy egyértelmű széles mozdulattal jelzek, hogy mennyé'.
2021. okt. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Amikor két hülye megtalálja egymást. Az egyik nem képes karjelzést használni, a másik fosik mindentől. 1:1
2021. okt. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%
Bizony, ahogy a hetes is megírta, ez pont a két hülye tipikus esete.
2021. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Miért hülye a kérdező? Ha valaki aranyos akar lenni meg segítőkész, akkor az itt már instant hülye mert ti olyan k.va okosak vagytok hál Istennek annyira örülök, hogy a gyik-en lehetek mert itt a legtöbb okos ember meg a facebook kommentek között.
2021. okt. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem hülye a kérdező,csak a határozatlan nénivel,bizony,csak gondolatban tárgyalt.Amennyiben,kézzel is jelezte volna,hogy öné a tolatás lehetősége,megvárom.Akkor egy kérdéssel kevesebb lenne.Illetve,azt írja,hogy mondom hadd menjen,utána mondom megindulok.Most,önmagával beszélt?Amennyiben,hangosan mondta volna a hölgynek,hogy tessék betolatni,akkor sincs ez a kérdés.
2021. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!