Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Egy ilyen estben a rendőr...

Egy ilyen estben a rendőr "kinek/minek hisz"? Mit gondolt a két sofőrről?

Figyelt kérdés

Tegnap késő este mentem haza az egyik barátommal, városban mentünk 50-el, jött egy Opel Astra G, hamar utolért, gyorsan jött.Nem sokat időzött mögöttünk, rögtön megelőzött.

A barátom aki vezetett pedig elkezdte "tolni" hátulról, tehát gázt adva, olyan 70-80-90-es tempóval szorosan ment mögötte (nem tudom mi értelme volt, nem tetszett neki,hogy megelőzött minket, de nem tudom miért, én nem szóltam semmit, ő a sofőr)

Azonban erre az Opelos elkezdte villogtatni a féklámpáját (nem lassult, csak folyamatosan villogott a féklámpája)

Ezt körülbelül 4-5 másodpercig csinálta, majd akkorát satuzott,hogy a gumijai is csikorogtak.

Nekünk is satuznunk kellett, de szerencsére megtudunk állni.Az Opel a satu után rögtön gázt adott, nem fékezte állóra az autót, és ment is tovább a korábbi tempójával.


Kicsit megijedtem, mert erre nem számítottam, de tök indokolatlanul fékezett...ugyanakkor a barátom is hülyeséget csinált, vagy legalábbis semmi értelme nem volt.

Tőlem bárkit szidhattok, bárkinek adhattok igazat, de tényleg őszinte véleményekre lennék kíváncsi...mit gondoltok az egészről?


2017. júl. 20. 23:53
1 2
 1/13 anonim válasza:
52%
Mindkettot megbunteti.
2017. júl. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Az igazi szar helyzethez egy hülye kevés.
2017. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A primitívség jele az is amit a haverod csinált, meg az opel büntetőfékje is, egyik se való az utakra őszintén szólva.
2017. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek még a családjukat is verik.

Amúgy két kiváló gyökér volt.


őszintén.

2017. júl. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Két kisp*csű gyökér aki az utakon próbál kompenzálni, mert az életben nulla.


Egyébként, ha csattantok, hivatalos eljárás az lett volna, hogy az első behazudja, hogy valami veszélyt látott, ezért satuzott, a nagyeszű haverod meg elviszi a teljes balhét, mert nem tartott megfelelő követési távolságot.

2017. júl. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektol el kell venni a jogsit....végleg!
2017. júl. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Itt elég világos, hogya haverod volt fhasz. Ok nélkül odamegy kötekedni, majd csodálkozik ha ráfékeznek...
2017. júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha csattantok biztos, hogy titeket hoznak ki hibásnak, csak az opel akkor be kell mondani, hogy kiscica, toloszekes nagymama, óvodás csoport vagy bármi lelépett elé ezért vészfékezett.
2017. júl. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosan ti vittétek volna el a balhét, a követési távolság be nem tartása miatt. Plusz sebességtúllépés - nyilván, ha nem mentek 80-nal a seggében, akkor nincs baleset sem.


Ezzel együtt mindkettő egy igazán ordenáré barom, az egyik kötekszik, a másik pedig szándékosan balesetveszélyes helyzetet teremt. Morálisan mindkettő nulla.

2017. júl. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
A haverod semmi rosszat nem csinált, az Opelos csávót pedig addig kéne ütni, amíg levegőt kap. Semmit nem utálok jobban, mint mikor valaki direkt befékez. Az ilyennek a saját autója, sőt az élete sem fontos, arra nem gondol a marhája, hogy nekimehettetek volna?
2017. júl. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!