Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Majdnem elütöttem egy biciklis...

Majdnem elütöttem egy biciklist. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Minden napi útvonalamon mentem éppen haza, amikor elsőbbségadás táblánál lassítottam majd szétnéztem mindkét irányba kétszer.

Már majdnem kanyarodtam balra amikor a holtteremből előbukkant egy biciklis gyerekkel maga mögött . Gyorsan befékeztem. Nem történt baleset szerencsére de azért mondta utána a magáét, szidottt rendesen el elküldött a ...


Kezdő sofőr vagyok, egy éve van jogsim de ilyen nem volt még :(

Mire számíthatok ebben az esetben ?


2021. okt. 16. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rossz emlékre számíthatsz, és arra, hogy ezentúl ilyen helyzetben még figyelmesebb leszel.
2021. okt. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Majdnem.... Szó al semmire.
2021. okt. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeret furdalásra számíthatsz. Ilyenek mindenkivel előfordulnak, jól kell tudni kezelni a szituációt és máskor jobban odafigyelni.
2021. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Így hogy végül nem ütötted el, semmire.
2021. okt. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem büntetésre.
2021. okt. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Tanulj belőle. Jogi következménye nincs.
2021. okt. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A brigás melyik irányból érkezett?

Ha mögüled, akkor ő kett volna a hibás.

2021. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk a #7-es érdekes dolgot vetett fel.

Ugyanis azt állítottad, hogy elnéztél jobbra és balra, kiláttál, tehát neked ott nem lehetett holttérben semmi.


A te holttered az a hátad mögött van (illetve hát oldalt) tehát ez esetben ő rád előzött míg álltál a kereszteződésben, amely szabálytalan, tehát ő lett volna a hibás.

Szegény gyereknek nem lesz hosszú karrierje ha így folytatja.

2021. okt. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért a bicajosokat sem kell félteni. Nem biztos, hogy te voltál a hibás, kérdező. Mindenesetre máskor még jobban figyelj, tanultál belőle ez jó. Nyugi, semmi jogi következménye nem lesz. Gondold végig még egyszer azért, hogy hogy is volt ez.
2021. okt. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!