Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Kamionosnak van ilyen lehetősége?

Kamionosnak van ilyen lehetősége?

Figyelt kérdés
Kap egy melót,és megnézi műholdon a helyet ahova szálítani kell, és azt látja nagyon szűk, keserves lehet az oda állás, betolatás stb, akkor van arra lehetőség, hogy ő ezt nem vállalja?
2021. dec. 25. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen. Aztán nézhet ki a fejéből, miert nem kap megbízást.
2021. dec. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
23%

Nem vagy rabszolga. Természetesen vissza lehet utasítani a munkát. Én is utasítottam már vissza nem egyet, igaz nem a beállás miatt, hanem mert a pihenőm nem lett volna meg/a munkaidőm lett volna sok.


+ volt egy olyan alkalom amikor egy domboldalon kellett volna leereszkedni, az úton meg tükörjég, szóval azt mondtam, hogy majd holnap, amikor már dolgoztak a közutasok, mert nem akartam árokba borulni.

2021. dec. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Egy alkalmazottnak nem, egy egyszemélyes vállalkozó persze mondhat ilyet, de kétlem, hogy gyakran előfordul egy általános járműnél az ilyesmi. Max ha építkezésre kell kiszállítani valamit, esetleg túlméretes, túlsúlyos stb.
2021. dec. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!