Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Balesetet okoztam, mire...

Balesetet okoztam, mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Egy furgonnal voltam, álltam az úton, mögöttem egy robogós jött, megállt velem együtt. Megakartam fordulni, elkezdtem tolatni, majd nekimentem. Ő megpróbált leugrani a motorról, és leesett, a robogó első kereke beszorult a hátsó lökhárító alá, így nem borult fel. Az eleje megtört, a sértett felkelt, nem lett semmi komolyabb sérülése, ragaszkodott a rendőrhöz, ezért kihívtuk, mentő is jött holott ő mondta utólag hogy nem ragaszkodik hozzá mert csak picit fáj a háta az eséstől. A mentős is mondta hogy nyugi, nem lesz baj könnyű sérülés. Kijöttek a helyszinelők, a járőregység elment, megvizsgálták a balesetet, felvették a nyilatkozatom, majd elmentek annyival, hogy további szép napot, majd telefonon értesítenek. A telefonszámom egyébként el sem kérték, bár ebbe kételkedek a legkevésbé, hogy ezt ki tudják deríteni. Alles zusammen, a kérdésem annyi lenne, hogy mire számítsak? Helyszíni bírságot nem kaptam, szóval gyanítom hogy eljárás lesz, milyen költségekre és büntetésre számítsak?

2022. márc. 16. 17:57
 1/1 anonim ***** válasza:
92%
bírság + bűntető pont
2022. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!