Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Honnan tudom hogy lehet e...

Honnan tudom hogy lehet e egyenesen továbbmenni?

Figyelt kérdés
Szóval a helyzetet egy kicsit nehéz leírva megfogalmazni, de megpróbálom. A kereszteződésben van egy jobb kanyar ami előtt egy zebra , egy besorolási rendű tábla ami mutatja annak az útnak a jobbra nyilat, valamint a zebra előtt az útburkolati jel is jobbra nyíl, ha folytatom az utamat ezen az úton akkor jobbra van egy buszmegálló ebből a sávből szinte mindenki jobbra fordul. Mellete pedig a másik sáv egyenesen megy. A kérdésem az hogyha a kanyar előtt nincs kötelező haladási irány jobbra tábla de útburkolati jel sincs semmilyen akkor ha egyenesen megyek szabályos e ? Vagy átkellene soroljak a másik sávba? Bocsi tudom hogy így annyira nem tiszta de próbáltam leírni.

2022. máj. 4. 09:21
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálam hibásan jelenik meg a link (pofára esik a kép), és mire használhatóvá varázsolom, már nem tudom, melyik irány a jó.

Ez? [link]

Vagy ez? [link]


Mindkét eset teljesen egyértelmű. Ha nem csak a 3 ponttért kérdezel, akkor nagy a baj. Ez olyan egyértelmű hely, hogy nem is lehetne jobb.

2022. máj. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Képet hogyan tudok beküldeni , mert úgy látszik hogy nem érted.A zebra után még haladj előre aztán lesz egy jobb kanyar a buszmegállóhoz . Ott csak jobbra szabad menni vagy egyenesen is?
2022. máj. 4. 09:59
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
#11 Szerintem az első linkre gondolt a kérdező. Bár mindegy is, egyik irányban sem látok semmi bonyolultat.
2022. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem rossz a link, kimásolva is hibaüzenetet kapok, még akkor is, ha a szóközt törlöm.
2022. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
A második link, a zebra után még haladni kell végig ugyanabban a sávban egészen a jobb kanyarig
2022. máj. 4. 10:00
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Közelebb gurultam a másodiknál. ott előre nem is lehet menni, de az előzmények alapján bármi lehet.
2022. máj. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Képet nemtudok küldeni?
2022. máj. 4. 10:01
 18/43 anonim ***** válasza:
69%
#17 kepkuldes.hu
2022. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:
Nem ott kellene egyenesen menni, hanem ha abban a sávban haladunk tovább utáni való buszmegállói kanyarnál.
2022. máj. 4. 10:02
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
#19 Kérlek a helyről linkelj már egy utcaképet akkor ne egy km-el odébbról.
2022. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!