Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Miért száguldoznak mindenféle...

Miért száguldoznak mindenféle kotlával?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömnek van egy 1 éves Mercije. Tegnap történt velünk, hogy kb 96-tal haladtunk főúton, mögöttünk egy huszonéves csaj valami régi kotlával gondolta jó buli mögöttünk 1 méterre menni - úgy nevezve tolni - ha már előzni nem tudja. Aztán egyszer csak alacsonyan kb fél méterre a föld felett közvetlen előttünk át repült valami nagy madár, a haverom meg rutinból a fékre taposott a csaj meg belénk durrantott.

Aztán a szokásos rendőri intézkedés, bár a csaj elismerte a hibáját de akkor is egyre azt hajtogatta hogy miért kellett hirtelen fékezni, meg mikor látható volt hogy a kár millió feletti (lökhárító, sárvédő, bal hátsó lámpa, csomagtér ajtó) el kezdi hogy neki arra nincs pénze hogy majd az emelkedett biztosítást fizesse, akkor mondta neki a rendőr hogy ha úgy jobb neki akkor ő nem látott semmit és megegyezhet a haverommal hogy zsebből zsebbe fizesse a kárt, persze ekkora összeget pláne nem tudott volna fizetni így inkább a biztosító fizet.

De azóta sem értem, akinek ennyire nincs pénze az minek szórakozik így az utakon? És nem ez az első eset, sokszor látom én is hogy még a templom egere is úgy repül mindenféle roncscsal mint a meszes. De minek, nem érzik hogy ez így nem jó?



2022. máj. 22. 10:38
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
#11 szerintem akinek van penze az jatszhatja a hulyegyereket, ameddig senkit nem veszelyeztet csam magat, ezt ugy ertem hogy a mai autokbol, foleg a premium kategorias autobol sokkal valoszinubben szal ki sertetlenul mint egy regi tragaccsal… Emlekeztek arra amikor 300 nal kisodrodott a csavo a lamboval es darabokra tort az auto, de sertetlenul kiszalltak? Azt nem mondtam, hogy a kozutakon, van eleg sok versenypalya, vagy benevezhet az amator rallikra amikor kozuton de lezarva van a verseny :D
2022. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!