Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Sokan miért csinálják azt...

Sokan miért csinálják azt hogy a főúton 110-120-al száguldoznak de mikor beérnek egy faluban satuznak és 40-el totyognak végig?

Figyelt kérdés
Én meg stabil 100-al megyek faluban 60-al, aztán az egész út arról szól hogy egymást előzgetjük oda vissza. Ha valaki gyorsan szeret menni az mindenhol menjen gyorsan, aki lassan az meg mindenhol lassan.
2019. júl. 27. 11:44
1 2
 1/11 Alex Fly ***** válasza:
72%
Talán mert a faluban emberek élnek, akik előfordulhatnak az úton is, a főutakon ez nem sűrűn fordul elő...
2019. júl. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én meg az olyanokat bírom akik kikanyarodnak elém, majd 10 méter múlva megállnak az útcéljuknál.
2019. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Én meg az autósokat, a kerékpárosokat, meg a gyalogosokat utálom.
2019. júl. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%
Én meg mindenkit utálok, de különösen azokat, akik azzal foglalkoznak, én hogyan vezetek, ahelyett hogy a saját dolgukkal törődnének.
2019. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%

"Én meg mindenkit utálok, de különösen azokat, akik azzal foglalkoznak, én hogyan vezetek, ahelyett hogy a saját dolgukkal törődnének."


Teljesen egyetértek.

2019. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

Valószínű nemrég kaszálta meg őket a rendőr, illetve olyan idióta, hogy azt hiszi, ő 50-nel megy, de arra még nem jött rá, hogy csal az órája.

Szerencsére már országúton is trafipaxolnak, hehe.

2019. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
én csak ritmikusan, logikusan próbálok közlekedni, de a válaszok alapján értem már miért van a béka segge alatt a közlekedési kultúra.
2019. júl. 27. 15:11
 8/11 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy érted.

Sőt, még azt sem érted, hogy nem te vagy egyedül az úton, vagy hogy te nem vagy különb a többieknél.

Az a helyzet, hogy te - látszólag - azt várod el mindenkitől, hogy PONTOSAN ÚGY közlekedjenek, ahogy az a te stílusodnak megfelel. Ne lassabban, ne gyorsabban.

Amíg nem érted meg, hogy a közút mindenkié és ott mindenki egyenlő jogokkal rendelkezik, addig egy kínszenvedés lesz az életed állandó dudanyomkodással, villogással, habzó szájjal és vérben forgó szemekkel.

2019. júl. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez hatalmas baromság. Faluban tehát lakott területen pont, hogy nem kellene száguldozni...

Érdekes a felfogás, mert te 100-zal mész, de aki 110-120-szal megy az száguldozik, vagyis a tiédtől minimálisan tér el, annyira hogy megelőzzön vele.

Én a one speed drivereket nem bírom, akik beállnak 50-60-ra és az nekik a lakó övezettől kezdve a kifutópályáig tökéletesen megfelel.

2019. júl. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Faluban 60-nal az gps szerint 60?

Én lakott területen belül óra szerint 50-nel megyek.

Viszont arról kiérve intenzíven gyorsítok, ez legalább 2500-as fordulat turbo dízelnél.

Akkor meg mindenki lemarad, aki a seggemben jött addig...


Látod, én meg azokra haragszok, akik magasabb sebességhatár érvényessége eseten nem hajlandóak intenzíven gyorsítani!

2019. júl. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!