Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb hibázásod vezetés közben?

Figyelt kérdés
Amiből nem lett baleset, de nagyon veszélyes helyzet volt, a te hibádból. Tanultál belőle?
2022. aug. 13. 18:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Fékeztem havas úton majd félig az árokba ragadtam.


Tavaly mikor elkezdett csúszni az árokfelé reflexből majdnem padlóztam, de bevillant a múltkori és csak motorfékkel sikerült megfogni.

2022. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ismeretlen hegyi szakasz, kis falun keresztül. Az út amin haladtam egyenesen haladt, de kresz szerint a jobbról érkezőknek volt elsőbbsége. Nem adtam elsőbbséget, majdnem elcsaptam egy motorost és még be is intettem neki, hogy kicsit vegyen vissza.


Egyetlen mentségem, hogy a táblát takarta egy bokor, így nem láthattam, de azért mutogatni így sem kellett volna. Motoros utánam jött, megálltam. Megbeszéltük. Elnézést kértem. Mentünk tovább dolgunkra.

2022. aug. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Macisajtos kereszteződésben akartam kihajtani alárendelt útról főútra.


Délután 4 óra volt, csúcsforgalom, én meg meguntam a várakozást és gondoltam 2 érkező autó közötti hézagba becsúszok, csakhogy amikor elindultam akkor az elől haladó megijedt, elrántotta a kormányt és megpördült.


Illetve nekem is volt olyan, hogy egy mellékúton ami egyenesen haladt 50el mentem rajta és nem vettem észre egy régi, lekopott feliratú STOP táblát és telibe 50el átszáguldottam rajta. Szerencsére nem jött senki.

2022. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
A napokban a viszonylag frissen és csak féligl-meddig átadott egyik Veszprém széli körforgalomba úgy hajtottam be több terelőtábla között, hogy fogalmam sem volt, kell-e elsőbbséget adnom valakinek. Utóbb kiderült, hogy még nincs átadva teljesen a körforgalom, így nem lett volna kinek elsőbbséget adni, de ez csak szerencse volt és nem tudatos döntés.
2022. aug. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Mostanában érzem, hogy a százöt lóerős autóm vészhelyzetben szart sem ér( a vészhelyzetet én idéztem elő, de tanultam belőle) sajnos benéztem a szembejövő sebességét, és majdnem nem tudtam megelőzni a kamiont..

Igaz, ritkán járok alsóbbrendű országúton, ezért néztem be, hogy a sebesség elegendő-e?

2022. aug. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Klímával, 5 személlyel akartam előzni, de olyan lassú volt az autó, hogy jöttek szemből. Igazából a szerencsén múlt hogy nem lett belőle baj. Azóta minden előzést nagyon meggondolok.
2022. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Benêztem a sárga felfestêst.... 1 napos jogsim volt, elsőre megvolt a sáv. Utánna nèztem, hogy a fehèr nyíl felèm mutat... Áthúztam a mâsik sávban ès hát elsőbsègadás neccesen volt meg... A fehèr nyíl sárgán átvolt húzva ès vègig jó sávban voltam... :(
2022. aug. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jeges úton előzésbe kezdtem.
2022. aug. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Első hosszabb utamnál volt, hogy benéztem a sávokat, és szembe álltam meg a pirosnál ☹️ útépítés is volt, rengeteg tábla egymás hegyén hátán, vasúti átjáró, sáv szűkítés minden játszott, egyszerűen belezavarodtam, és bár megálltam a pirosnál, teljesen megkavart a kikerülés irányát jelző tábla. Nagyon rossz érzés volt, azonnal kapcsoltam és tolattam vissza. Hálás köszönet annak aki akkor mögöttem jött, és segített, visszatolatott ő is, hogy beférjek. Azóta eltelt sok év balesetmentesen, és sok km is, de akkor nagyon megviselt amikor mindenki ledudált persze jogosan, illetve hogy balesetveszélyes dolgot tettem az plane.Azóta nagyon nagyon figyelek mindenre,és mindenkire.
2022. aug. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Három jut eszembe: havas hegyre buliból menjünk fel... 15-20%-os jeges emelkedő, egyik oldalán szakadék. Alig bírtam tolatva, csúszkálva lejönni. Aztán nekem is volt olyan, hogy telibe keresztülmentem egy főúton, mert nem láttam az elsőbbségadás táblát (éjszaka, ismeretlen helyen). A harmadik az volt, hogy autópályán 2 másodpercre félrenéztem (másik oldalon baleset volt), közben besorolt elém egy kamion. Épp, hogy át tudtam rántani a kocsit a belsőbe, ahol szerencsére nem jött senki.
2022. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!