Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » D kategóriás jogosítvány C...

D kategóriás jogosítvány C nélkül is?

Figyelt kérdés

Régóta szemezgetek a buszvezetéssel, s konkrétan tudom, hogy például Dániában B-ről rögtön D-re lehet lépni, de Magyarországon kötelező a kamiont is elvégezni, ami engem sosem vonzott és rengeteg többletköltséget jelent. Most véletlen rábukkantam az alábbi, januári keletű cikkre, de ezen kívül semmi mást nem találtam a témában.


Valaki, aki ilyen körökben mozog, rendelkezik friss hírekkel ezzel kapcsolatban? Lesz egyáltalán valami belőle?



2022. aug. 23. 02:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
61%
20! Mit fizetnek? Csak mert nekem így a 460 megvan.
2022. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Én is kíváncsi lennék, BKV-nál kezdőként mennyit lehet nettóban kapni? Egyedülálló vagyok, tehát hétvégék/éjszakák/ünnepek nem jelentenének gondot.
2022. aug. 27. 23:01
 23/25 anonim ***** válasza:
66%
460 nincs... de szerintem kis túlórával 400 közelében. Arriva, meg a sisebb cégek mondjuk jobban, Arrivánál átlag 430, mondjuk azokat a vonalakat nem szeretném... volt egy időszak, amikor tömegesen mentek a Volánhoz innen, de szerintem mindenhol hiány van...
2022. aug. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
80%
...ja, a pótlék szépen meg tudja dobni, de nekem nem ér annyit, hogy csak a végállomása írjak neki, itthon meg csak aludni lássam...
2022. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
45%
Már az asszonyt, na :)
2022. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!