Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ma egy agresszív, veszélyes...

Ma egy agresszív, veszélyes autós sokszor rám dudált, le akart tolni az útról. Elém került, büntetőfékezett előttem. Elhajtott, fel akarom jelenteni közúti veszélyeztetésért, de a rendszámát nem jegyeztem meg, csak az utolsó három számot, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2022. szept. 2. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Engedd el... Azzal sokra nem mèsz... Az ő szava a tied ellen. Letagadja, ő ott se volt, ès csokolom,
2022. szept. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Vegyél egy fedélzeti kamerát
2022. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, lehet hogy a végén még engem mondanának ki hibásnak, ha lett volna baleset. Ő meg azzal érvelt volna hogy "kiugrott valami elém, fékezni kellett"
2022. szept. 2. 13:55
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Na ezért van nekem fedélzeti kamerám. Sokszor megkérdezik mások, hogy minek van, de őszintén szólva nem is értem a kérdést. Hát ezért. Most komolyan arra kellene hagyatkoznom, hogy a másik letagad mindent és a rendőr a semmi alapján elküld? Még ha baleset történik, az a "jobbik" eset, mert van valami nyoma, de a legtöbb esetben a helyszínelők sem tudják összelegózni, hogy pontosan mi történt. Ha pedig a tettes lelép és nincs rendszám, akkor meg besz*ptad.


De ott a kamera, vesz mindent, kész.

2022. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Szerezz be egy kamerát és egy baseball ütőt. Az első a bizonyítás miatt jó a második meg arra az esetre ha kiszállna emberkedni.
2022. szept. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
csak nem lassan mentél? Mi lehetett az ok, hogy dudált, tolt?..valamivel csak felnyomtad a szart az agyában...
2022. szept. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
#6 Az idegbetegeknek nem kell nagyon felnyomni a pumpát, idegbetegből meg találni bőven az úton, nem biztos hogy a kérdező hibázott.
2022. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nincs rá esélyed, még akkor is körülményes a feljelentés, ha lenne kamerád.

Amig a pofáját nem veszi fel a kamera, addig nehéz bizonyitani, hogy tényleg ő vezette az autót, vagy a cimborája, esetleg ellopták stb.

2022. szept. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#6 Egyetértek veled, tényleg nem én hibáztam, max csak annyit hogy ez egy lakott terület volt, és ott ugye 50 a sebességhatár, én meg 45-el mentem. Ez húzhatta fel a autóscimborát, aki őrült módba váltott át
2022. szept. 3. 08:37
 10/14 SanyeszO6 válasza:
Hol történt pontosan az eset?
2022. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!