Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Nemzetközi sofőrök, valóban...

Nemzetközi sofőrök, valóban létezik ilyen közveszélyes dolog?

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Ez most kamu, vagy valóban van ilyen hogy havi harmincezret le kell vezetni napi 20 óra vezetéssel és 2-3 óra alvással?


2022. nov. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

A tesóm barátja dolgozott ilyen cégnél és 2 hónapig birta. 27 ezer kmert ment havonta.

Nem akart meghalni és ott hagyta. Ma visszagondolva felelőtlenség volt a 2 hónapot is elvállalni!

2022. nov. 4. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Nem létezik, kitalált történet.

Abból is látszik, hogy mind a 2 kérdést Te írtad ki, provokációs céllal.

2022. nov. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyilván provokáció, de furgonnal nem kizártak az olyan utak, amikor egy seggel kell lenyomni 800-1000-1500 km-es utakat durva határidőkkel.

De ezt leírtam a többi ilyen kérdésnél is.

2022. nov. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Kezdő CE kategoriaskent jelentkeztem a 4 betüs piros sárga céghez.

Sikerült bekajáltatni, hogy mivel kezdő vagyok furgonon leszek, és szépen lépkedek a rangsorba.

Nos ez a cég annyira fillérbaszó volt, hogy a furgonon sem kutyaól sem halófülke, hanem egy baznagy légterelő volt.


2017-es kemény januári időben, olyqn furgont adtam amiben nem volt állófűtés, higy ezzel fogik dolgozni. (Vissza lehet keresni 2017 januárját, nappal is -10 fokok voltak), és ezzel akart ez a cég dolgoztatni.


Mikor jeleztem higy ez a probléma van annyi volt a válasz, higy majd fütesz járó motorral. Nem kell sorolni hogy ez miért baj egy olyan cégnél, ahol vinták az üzemanyagot, meg a dizel autót.


Nos reggel elkezdtem dolgozni, hely fuvarokat csinaltam estig, akkor menjek pakolni, és go olaszország. Másnap kértem hogy hagyjanak pihenni, mert több mint 24 oŕaja nyomtam, és nem nem csak vezetés, hanem pakolás ponyvázás...

Noskb 2 órát hagytak pihenni az ülésen fekve...

Ujra jott a hajtás....


Természetesen ahogy hazaértem fel is mondtam. Lehet van aki ezt csinalja szereti, meg lehet hajtani, de nagyon veszélyes.


Oylan fáradt voltam, hogy nem tudom hogy kerültem haza, pedig 50km-t vezettem.


Tehát igen létező jelenség, mert a furgon a sürgős fontos árut viszi, és lehet hajtani. Aki azt mondja nála nincs az haudik.

2022. nov. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
87%

Ahol nincs tahográf , például a furgonba ott valóban sokat kell menni.

Dehogy mennyit azt nem tudom.

2022. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hintalow ***** válasza:
95%
Amíg lesznek olyan iskolázatlan szerencsétlenek (jobbjára kezdő fiatalok) akik elvállalnak ilyen munkákat, mert más nincs, addig bizony lesznek.
2022. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!