Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Hogy lehetnek ilyen balfékek...

Hogy lehetnek ilyen balfékek a hatóság emberei?

Figyelt kérdés

[link]


A leírásból kiderül, hogy az NKH emberei voltak. Vicces, hogy a szabálytalankodásokat szűrték ki, miközben ők hajszoltak bele másokat.



2022. dec. 31. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem fogok tilosban előzni csak azért, mert az előttem haladó lassabb, mint szeretném. Majd ha szabályosan lehet, akkor megelőzöm. Ettől függetlenül elég durva, ahogy cikázik a szirénázó autó, de nem hinném, hogy "belehajszolnak" a szabálytalanságba, ugyanis nem az én dolgom felülbírálni, hogy vajon miért van kirakva az előzni tilos, és kedvem van-e betartani.
2022. dec. 31. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
4 év után miért lett ez most érdekes? Annak idejen körbe kett járva ez a téma
2022. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Régi cucc ez. Nem mellesleg a világ kevésbé boldog felén teljesen megszokott módszer a vegzálásra.
2022. dec. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Régi cucc? 4 éves. Az még autóban sem régi. Ráadásul a mentalitás azóta nemigen változott.
2022. dec. 31. 22:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt most mit kellene látni igazából?

Én semmi felháborítót nem látok a felvételen. Lehet, hogy volt valami, de az "valamiért" nem látszódik. Csak az látszódik, hogy jól láthatóan villogva áll be a szabálytalankodó elé (miután elengedett egy kistehert), és kivezeti az autópályáról, miközben csak annyit lassít, hogy ne lehessen követhetetlennek minősíteni.

[link]

2023. jan. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!