Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » A nőknek is való az autóvezetés?

A nőknek is való az autóvezetés?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 7. 18:51
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Hát igen, jó az ellenpélda.


Én is pont ezt mondom, hogy ha valami bénázást látok, tuti, hogy nő a vezető.

Másik az a 80 éves papa, mama, mennek bevásárolni.


Különben nem is lenne nagy baj ezekkel, ha nem lenne veszélyes üzem a vezetés.

2023. ápr. 7. 20:38
 12/33 A kérdező kommentje:
És az most mit bizonyít, hogy nem a középkorban vagy egy iszlám országban vagyunk? Hogy a nők automatikusan ugyanolyan képességekkel rendelkeznek, mint a férfiak?
2023. ápr. 7. 20:40
 13/33 anonim ***** válasza:
20%
Középkorban nem voltak autók, nem értem hogy jön ide. Ilyenkor persze nagy a női egyenjogúság, bezzeg ha háorúba kell menni akkor egyből a férfiak mennek. Miért? Mert a férfiak masszívabbak, jobbak a háborúban. A nők is jobbak sokmindenben, de a vezetésben pont nem.
2023. ápr. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
70%
Sok nő normálisabban vezet mint egy férfi.
2023. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
28%
#14 egy kis hányadról beszélsz.
2023. ápr. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a fő baj, hogy a nők nagy részét alapjába véve nem érdeklik az autók és az ezzel kapcsolatos mechanika, valamint sok nőnél láttam, már hogy nagyon nem tud parkolni. De több olyan nőt is ismertem, aki nem akart jogsit. Azért látni ritka kivételt. Egyébként én ugyanilyen b@lfasz vagyok a konyhában.
2023. ápr. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem fekete-fehér kérdés.

Nem nőket vagy férfiakat kell kiszűrni, hanem a közúti közlekedésre alkalmatlan sofőröket kortól, nemtől, vallástól, politikai állásfoglalástól, magasságtól, testtömegtől és kedvenc színtől függetlenül.

Nem attól lesz valaki alkalmatlan a közúti közlekedésre, hogy nem tud elsőre beállni párhuzamosan, hanem ha nem hajlandó / képtelen biztonságosan közlekedni. Ez lehet helyzetfelismerésre való képtelenség, nemtörődömség, vagy akár villantási vágy is.

Ha valaki tudomásul veszi, hogy nem tud párhuzamosan parkolni és ahelyett, hogy lezúzna 3 autót, inkább keres másik helyet, lehet alkalmas a vezetésre.

Sokkal inkább alkalmatlan a közúti közlekedésre az, aki a gyalogosoktól 2 méterre akarja megmutatni a körúton, hogy mit megy az új AMG.

2023. ápr. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
46%

Mennyi rohadt kisp.csű f.sz van itt, aki az összes frusztrációját a nőkön vezeti le. Undorítóak vagytok.

Én meg akiket bénázni és balesetet okozni látok, mind férfiak, agresszív állatok az utakon.

2023. ápr. 8. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
70%

#18 milyen összefüggés van a kis péniszméret és a nők vezetni nem tudása között? Kérlek fejtsd ki.

A kommentedből ítélve te vagy itt egyedül frusztrált.

2023. ápr. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 NTBS ***** válasza:
93%
Igen, teljes mértékben. Ez személyiség függő, nem nemiszerv kérdése.
2023. ápr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!