Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a rendőr egy közúti ellenőr...

Ha a rendőr egy közúti ellenőrzés során megakar büntetni és letérdepelek az útra sírva, könyörögve és hogy kárt teszek magamban, akkor megesik rajtam a szíve és elnézi a bírságot vagy csak enyhén?

Figyelt kérdés

Mert egyik házaspár ismerősömék voltak Olaszországban autóval és átmentek a piros közlekedési lámpán. Utánuk ment a motoros rendőr, aki 80 euró helyszíni büntit szabott ki. Azt mondták hogy nincs annyi pénzük mert tankoltak, mondta a rendőr hogy akkor küldik haza a bírságot ami sokkal több lesz.

Erre a nő elkezdett sírva könyörögni és letérdepelt a rendőr csizmájához és a könnyeivel tisztította. A rendőr teljesen meglepődött és tanácstalan volt, mondta hogy akkor is kénytelen bírságot kiszabni.

A nő tovább könyörgött sírva a földön és a rendőr akkor 40 eurót szabott ki helyszíni bírságot mert már megsajnálta a nőt és kicsit szégyellte magát.

Azok elfogadták az ajánlatot egyből és kifizették.

Tudom hogy az olaszok közvetlenek, segítőkészek, de minden országban máshogyan reagálnának.

Lehet egyszer kipróbálom ha szabályt szegek. :P

Nő vagyok és tudok nagyon színészkedni sírva ill. bármilyen hangulatot tudok szimulálni. :P :)


2023. máj. 23. 01:07
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Ez tényleg attól függ, hogy milyen rendőrt fogsz ki. Biztos vannak akik annyira kellemetlenül éreznék magukat ettől, hogy meggoldolnák magukat, de ha egy tapasztaltabb rendőrt vagy ha ne adj isten egy bunkót fogsz ki akkor nem elég, hogy leszégyeníted magad, de még ronthatsz is a helyzeteden.
2023. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Az a baj, hogy egy csomó helyszni bírságos dolognál még csak nem is mérlegelhet, legfeljebb úgy tesz, mintha mi sem történt volna, de akkor meg ugye nem végzi el a munkáját.
2023. máj. 23. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 bazaltkaroly ***** válasza:
100%
Azt ne mond, hogy kárt teszel magadban, mert azt hiszik mentálisan beteg vagy, és rosszabbul jöhetsz ki.
2023. máj. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 Bizony, akkor mentőt hívnak és nem élhetsz azzal a jogoddal sem, hogy megtagadod az ellátást.
2023. máj. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%
Rendőr vagyok és ha ezt eljátszod akkor elvitetlek mentővel és még elintézem, hogy jogsid se legyen soha többet.
2023. máj. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ahogy az előttem szólok mondják, jobb egyáltalán nem szórakozni ilyesmivel, mert nyoma marad és erre hivatkozva egyszer csak nem fogják meghosszabbítani a jogsit. Gondolhatod hogy ha már az alvási zavarokat is nézik (mert pld folyamatosan erős altatókat kérsz a dokitól), akkor egy ilyen hisztériás/bolond viselkedésre mit mondhat a doki.
2023. máj. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
20%
Megérdemelnéd hogy börtönbe kerülj ezzel a felfogással. Tipikus szemét nő...
2023. máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 bazaltkaroly ***** válasza:
37%
7 Mert ahhoz aztán sok köze van, hogy nő.
2023. máj. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Jól van akkor azt kihagyom hogy kárt tennék magamban, így akkor talán több esélyem lenne hogy a rendőröknek meglágyul a szívük. :)
2023. máj. 23. 17:13
 10/22 anonim ***** válasza:
#10 Nem tudom, milyen rendőrökkel találkoztál eddig, én egyetemi oktató vagyok, és a mindenféle megérthető indokok bár empátiát keltenek bennem, és amiben lehet, rugalmas vagyok, a teljesítményértékelést sosem tudja befolyásolni.
2023. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!