Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha a rendőr egy közúti ellenőr...

Ha a rendőr egy közúti ellenőrzés során megakar büntetni és letérdepelek az útra sírva, könyörögve és hogy kárt teszek magamban, akkor megesik rajtam a szíve és elnézi a bírságot vagy csak enyhén?

Figyelt kérdés

Mert egyik házaspár ismerősömék voltak Olaszországban autóval és átmentek a piros közlekedési lámpán. Utánuk ment a motoros rendőr, aki 80 euró helyszíni büntit szabott ki. Azt mondták hogy nincs annyi pénzük mert tankoltak, mondta a rendőr hogy akkor küldik haza a bírságot ami sokkal több lesz.

Erre a nő elkezdett sírva könyörögni és letérdepelt a rendőr csizmájához és a könnyeivel tisztította. A rendőr teljesen meglepődött és tanácstalan volt, mondta hogy akkor is kénytelen bírságot kiszabni.

A nő tovább könyörgött sírva a földön és a rendőr akkor 40 eurót szabott ki helyszíni bírságot mert már megsajnálta a nőt és kicsit szégyellte magát.

Azok elfogadták az ajánlatot egyből és kifizették.

Tudom hogy az olaszok közvetlenek, segítőkészek, de minden országban máshogyan reagálnának.

Lehet egyszer kipróbálom ha szabályt szegek. :P

Nő vagyok és tudok nagyon színészkedni sírva ill. bármilyen hangulatot tudok szimulálni. :P :)


2023. máj. 23. 01:07
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

10:

Nálad megint más a helyzet, mint egy közúti ellenőrzésnél.


Eddig szlovák és a cseh rendőrök nagyon rendesek voltak és nem kötekedtek, bár nem is csináltam még eddig szabálysértést. :)

2023. máj. 23. 17:19
 12/22 anonim ***** válasza:
#11 Ha nem sértettél szabályt, nem csoda, hogy nem kötekedtek, miért tették volna?
2023. máj. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

12:


Hát mert van olyan rendőr aki beképzelt és állandóan csak a hibát keresi.

2023. máj. 23. 17:31
 14/22 anonim ***** válasza:
És ezt valahol hallottad, vagy tapasztaltad? Mert az előbb még azt mondtad, hogy nem volt rendőrrel problémád... Ha meg nem szegsz meg semmit, nem fognak a nyakadba semmi olyat varrni, ami miatt a csizmáját kéne csókolgatnod. Meg mondjuk azt sem értem, hogy az ilyen embernek semmi büszkesége és méltósága nincsen? 40 euró "kedvezményért" én tuti nem aláznám meg így magam.
2023. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

14:


Olvasd el újra és újra a kérdést és akár többször is, ha olyan nehéz ill. hozzá a magyarázatot.

2023. máj. 23. 22:04
 16/22 anonim ***** válasza:
90%
Férfirendőrök előtt inkább ne térdepelj mert könnyen belőled lehet a következő "Zsanett"
2023. máj. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
#15 Elolvashatom újra meg újra, csak az agysejtjeim gyilkolja a végtelen hibád, attól még továbbra sem értem, hogy normális embernek miért érné meg 40 euróért ennyire aljasodni.
2023. máj. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

17:


Erősek az agysejtjeid ha még mindig itt kötekedsz drága, de ha már nem bírod akkor lépj tovább. Széles itt a választék. :P

2023. máj. 24. 02:16
 19/22 bazaltkaroly ***** válasza:
Olyannal még nem találkoztam. Sőt, inkább az ellenkezőjét látom, amikor piroson áthaladást, drasztikus gyorshajtást ( 50 helyett 90), és mások elé bevágást (index nélkül) a rendőr kényelmesen végignézi a járőrkocsi kényelméből.
2023. máj. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
49%
Inkább nőj fel...
2023. máj. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!