Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 éve van jogsim, levezettem...

1 éve van jogsim, levezettem 25.000 kmt, ez normális?

Figyelt kérdés

Még semmilyen incidensem nem volt, nem volt balesetem, nem mentem neki semminek, nem koccantam, nem húztam meg.

Másoktól hallom, pláne friss jogsival, hogy mennyi kárt okoztak már. Én vagyok a jó vagy ők a balfékek?



2023. jún. 17. 21:49
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Anyám borogass
2023. jún. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Mi a probléma?
2023. jún. 17. 21:55
 3/34 anonim ***** válasza:
98%
Átlagos vagy. Sokan levezetik így az első évüket, bár tény hogy sokan valóban baleseteznek, leginkább figyelmetlenségből/vagánykodásból. Én öt éve vezetek, és tessék most sikerült meghúznom a kocsit. Tehát ez bármikor előfordulhat, semmit nem jelent az egy év, ugyanakkor dicséretes hogy figyelmesen balesetmentesen vezetsz, csak így tovább! :)
2023. jún. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon menő vagy, autópályán biztonságos, ott nem is lesz baleseted. Majd ha városban vezetsz ennyit, akkor szuper ügyes és szerencsés vagy.
2023. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
34%
4 azért pályán is elég sok a baleset itt nálunk inkább megyek sima úton mert rohadt gyakori a baleset a tömött száguldozó őrültek között pályán
2023. jún. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
98%

Átlagon felüli kilométert tettél meg, az átlag úrvezető ilyen 10-15 ezret megy egy év alatt.


Természetesen az a normális, hogy nem okoztál balesetet.

Általában nem is friss jogsival, hanem pár év után szokott jönni a pofáraesés, amikor azt hiszi az ember fia, hogy már nagyon érzi az autót.

2023. jún. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Fikázókat nem értem, de nem dicsekedni jöttem, hanem írtam is, hogy lehet nem én vagyok ügyes, hanem a balesetező a béna.
2023. jún. 17. 23:25
 8/34 anonim ***** válasza:
67%
Fúha.
2023. jún. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
90%
Ügyes vagy, nekem ennek a harmada van meg.
2023. jún. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
83%

5 éve vezetek és egy karcolást nem csináltam pedig azért mentem elég sokat és többet vezettem városokban mint autópályán, vidékiként mikor először felmentem Pestre sikerült 15 perc alatt az M3-asról az M7-esig eljutni problémamentesen a belvároson keresztül.

Az 5 év alatt 15 fajta autót vezettem, köztük volt még a régi kormányváltós Lada is, valamint Fiat Ducato kisteherautó is, egyik kezelésével sem volt gondom.


Most akkor én vagyok nagyon profi vagy más béna?

2023. jún. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!