Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 éve van jogsim, levezettem...

1 éve van jogsim, levezettem 25.000 kmt, ez normális?

Figyelt kérdés

Még semmilyen incidensem nem volt, nem volt balesetem, nem mentem neki semminek, nem koccantam, nem húztam meg.

Másoktól hallom, pláne friss jogsival, hogy mennyi kárt okoztak már. Én vagyok a jó vagy ők a balfékek?



2023. jún. 17. 21:49
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

#29

Tehát agyatlanul nézel ki a fejedből és az sem fordul meg benne, hogy esetleg értékeld a körülötted lévő dolgokat a környezetedben?

2023. júl. 1. 22:16
 32/34 anonim ***** válasza:
A piros lámpa a legegyszerűbb szabály a kreszben... Aztislexarod.
2023. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
90%

#31 Agyatlan az te vagy aki azt gondolja, hogy ha kihalt egy város akkor az feljogosít arra, hogy áthajts a piroson.


Igen, én nézek ki a fejemből és várom, hogy zöld legyen. Ha esetleg hosszú percekig nem vált akkor kezdek el gyanút fogni, hogy talán nem működik és akkor óvatosan köeültekintően áthajtok rajta. De előtte még azért gondolok arra is, hogy talán szenzoros és közelebb kell állnom. Ha nagyon ráérősbe vagyok akkor még utána is érdeklődök, hogy az adott lámpa miért nem vált mert nem egy baleset keletkezett már műszaki hibás lámpából adódóan és mindenkinek az érdeke, hogy normálisan működjön.


Egyébként meg éjszakára a legtöbb lámpát kikapcsolják és a táblákat kell figyelni.

2023. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Na mondsza, merre autózgatsz, én majd suttyomba' odatolongok és balejtelek! ;-)
2023. aug. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!