Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » 1 éve van jogsim, levezettem...

1 éve van jogsim, levezettem 25.000 kmt, ez normális?

Figyelt kérdés

Még semmilyen incidensem nem volt, nem volt balesetem, nem mentem neki semminek, nem koccantam, nem húztam meg.

Másoktól hallom, pláne friss jogsival, hogy mennyi kárt okoztak már. Én vagyok a jó vagy ők a balfékek?



2023. jún. 17. 21:49
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
90%
Egy év alatt (12 hónap) a 25k futás nem kevés. A többinél meg ez lenne a normális.
2023. jún. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
39%

Nekem 9 éve van meg a jogsi és 130 ezer kmert vezettem le, balesetmentesen és nő vagyok 27 éves, ha erre kíváncsi valaki. :P

Eddig csak nyuszit, fácánt, kutyát, cicát, verebet vasaltam ki ill. egy kotlóst a csibéivel...

Na meg pár gyorshajtási büntit szereztem be, na de kinek nincs?? :P

2023. jún. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

#12

Nekem egy gyorshajtás, egy autópálya felhajtásos bünti meg egy piros lámpa (drónnal kaptak le).

2023. jún. 18. 19:45
 14/34 anonim ***** válasza:
72%

#13 Mondjuk 1 éves jogsival piroson áthajtás + gyorshajtás azt mutatja, hogy nagyon elhiszed magadról, hogy tudsz vezetni. Nem áll minden sarkon rendőr meg trafi, úgyhogy az esetek túlnyomó többségében gyorsan mész.


Ez azért az esetek döntő többségében előbb-utóbb balesethez vezet.


Nekem 5 év kellett ahhoz, hogy megbüntessenek azért mert nem sikerült pontosan a STOP tábla vonalánál megállni. Ennél súlyosabb nem volt de nem is szoktam rászolgálni.

2023. jún. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
#12: Azért az úgy durva, nem lennék büszke erre a teljesítményre
2023. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%
Na hát úgy látszik nem csak a balesetmentes vezetésre kéne büszkének lenni meg feltenni a kérdést hogy normális dolog-e. Normális az lenne ha nem lenne büntetésed gyorshajtás stb miatt sem!
2023. jún. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
44%

Nagyon jó vagy, a legjobb.

Megveregetheted a vállad.

2023. jún. 19. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
91%

13

24 éve vezetek. Büntiből már több van neked, mint nekem... Beleszámítottam, hogy megbírságoltak a rendszámtáblaizzó nem égése miatt, mert bár izzóim voltak, imbuszkulcsom éppen nem volt, csak sima csavarhúzóm. Hadd örüljön a Yard! Elsavanyodott, amikor elővettem a két izzókészletemet a két jó izzóval. :DDD

Viszont már egyszer megpróbáltak megölni lakott területen STOP táblán áthajtva 70-nel...Még jó, hogy csak 40-nel gurultam a védett úton, mert nem volt belátható és óvatos voltam...Piroson áthajtani bizonyos helyzetekben simán felér egy előre megfontolt gyilkossági kísérlettel - csak szólok... Feleségemet szintén kis híján megölte egy gyorshajtó. További balesetmentes vezetést!

2023. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

15- Te talán szűz vagy a szabályok megszegésében??

Kötve hiszem!

2023. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 MGéza ***** válasza:
A 13-as hozzászólásod azt mutatja kérdező, hogy idáig szerencséd is volt. Szóval annyira a helyedben nem lennék büszke magamra.
2023. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!