Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Minek a PAV-vizsga, ha ugyanúg...

Minek a PAV-vizsga, ha ugyanúgy agresszívan közlekednek a kamionosok?

Figyelt kérdés

#kamionos #PAV-vizsga #agresszív közlekedés
2023. jún. 21. 21:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak egy felesleges pénz lehúzás. Maga a vizsga pedig egy játék szinte. Én nem hallottam olyanról akinek nem sikerült volna főleg annak akinek már eleve van B-s jogosítványa.
2023. jún. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%

#1


Hát akkor nagyon rosszul hallottad. Számtalan embert megbuktatnak a PÁV-on, igaz a nagyrésze csak a pénzbehajtásra megy.



Kérdésre válaszolván: ha napi 24 órát töltenék a forgalomban a sok gyökér idiótával én is agresszív lennék. Hála istennek mostanában minimálisat vezetek heti szinten (max pár óra), de a sok gyökér szétszedi az idegeim.

2023. jún. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

#2 👍


+ a legtöbb kamionosnak akivel az úton találkozol nincs PÁV vizsgája. Ez csak magyarországon létezik sehol máshol

tehát az itt közlekedő szerb,bosnyák,román,lengyel meg még kitudja milyen sofőr az életében nem hallott a páv-ról

2023. jún. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
43%

Legtöbb kamionos egy-két hónap alatt vezet annyit mint a hétvégi vezetők többsége egy év alatt.

Nekem is tele lenne a f**om.

2023. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%
#4 Mondjuk az, hogy valaki sokat vezet, és "tele van a f**a", még nem ok arra, hogy agresszívan vezessen, és másokat veszélyeztessen. Pont az ilyeneket kellene sürgősen kiszűrni.
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy valaki alkalmas e kamionosnak nem csak a PAV vizsgálat sikeressége dönti el szerintem hanem az is, hogy ha napi több órát vezet akkor az milyen hatással van rá.


Én nekem megvan a PAV I-em is (igaz, nem használom ki) de kamionozásra alkalmatlan lennék mert tudom magamról, hogy kb 6 óra hossza folyamatos vezetés után ingerlékenyebb, türelmetlenebb és agresszívabb vagyok.

2023. jún. 22. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Én is elsőre átmentem a PÁV II-őn, majdnem meg is lincseltek ott, mert a többség megbukott.

Viszont hajlamos vagyok idegbeteg módon vezetni, orvosi okok miatt, endokrinológiai probléma. :(

Na ezért nincs értelme a PÁV-nak. Se.

Ember bevesz pár tudatmódosító akármit, és sík hülye lesz tőle.

2023. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Legalább ne bírálj olyat amihez halvány fingod nincs.

Azért mert te egy tutyi mutyi vagy és nem tudsz még normálisan autót se vezetni, nem a kamionos a hibás mert dolgozik.

Azok akik alig tudnak levizsgázni azok akarnak itt és az utakon is ooskodni és megszabni másoknak hogy mit csináljon.

2023. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

#5


Nem is azt írtam, hogy ez ok vagy indok erre.


Csak teljes mértékben megértem, ha nekik elöbb eldurran az agyuk. Amennyit kint vannak a forgalomban azt ép ésszel kibírni nehéz.

2023. jún. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
De ne durranjon el az agyuk, mert ha egyik ilyen eldurranás alkalmából megölnek valakit az úton, sokmindent el fognak veszíteni életükben. Szóval nem éri meg idegbajosnak lenni.
2023. jún. 22. 16:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!